Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már szerelmes lenni/vonzódni? Mit tudnék tenni, hogy újra így érezzek valaki iránt?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok.


24 évesen vonzódtam utoljára valakihez, azóta nem.

Azelőtt, egészen 15 éves koromtól mindig volt valaki, aki iránt így éreztem.

Sok mindenki kimondottan bunkó (volt) velem (anélkül is, hogy vonzalomnak a legapróbb jelét adtam volna az illető számára), és utasította vissza a közeledésemet, mert hát, nem vagyok egy szépség. (És higgyétek el, hogy teljesen átlagos emberekhez vonzódtam, nem jóképűekhez és/vagy kigyúrtakhoz és/vagy gazdagokhoz.) Nem muszáj, hogy viszonzottak legyenek az érzelmeim, elég a szerelemnek, vonzalomnak az érzése, az a bizonyos rózsaszín köd. És szívesen is tartom titokban, hogy érzek iránta, de sajnos nem tudom örökké titkolni.

Nem tudom, ez mitől lehet.

Nem tudom, lehet-e köze ahhoz, hogy nagyon ritkán, rendszertelenül jön meg a vérzésem (legutóbb december végén/január elején volt meg, azelőtt meg október végén/november elején). (Valamilyen hormonális ok?)

Szerintem a szüleim is furcsállják, hogy ennyi idősen nincs senkim, pedig ők is csúnyának látnak.


(Nem tudom a helyes kategóriát. Ha esetleg nem jó, a moderátorok elintézik...)


És nem küldök képet. Csúnya vagyok, és kész, higgyétek el.



2021. jún. 20. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor mutass egy fotót netről, aki hasonló hozzád
2021. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]


Körülbelül, csak vékony ajkakkal és előrébb ugró állal és arccsonttal. Teljesen ugyanolyat nem találtam.

2021. jún. 20. 19:37
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, és az orrom más formájú.
2021. jún. 20. 19:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a lány a képen átlagos, amit írtam, az csúfít el engem.
2021. jún. 20. 19:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csúnya a fotón lévő lány, meg egyébként is, én lányként azt vettem észre,hogy a pasiknak nincs vlmi fejlett szépérzéke, olyanokat is szépnek látnak,akik szerintem rondák.Van egy csomó trükk, amivel igényessé, vonzóvá tudunk válni a szemükben. Plusz ízlések és pofonok,engem sem tartanak szépnek a szüleim, mások viszont igen, mint tapasztalni szoktam. Gondolom velük élsz, szerintem ez inkább oka annak,hogy nem vonzódsz másokhoz egy ideje.
2021. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok pasi a humort vagy az okosságot szereti vagy azt,hogy egyezik a hobbitok, vagy jól főzől. Nem minden a külső, nem lehet,hogy érzik rajtad,hogy te eldöntötted,hogy csúnya és esélytelen vagy a másik nem körében?
2021. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jó. Aki leírja, hol lakik (és nem az én közelemben), annak küldök képet magamról.

Amúgy nem élek már a szüleimmel. De barátaim sincsenek.

2021. jún. 20. 19:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, egy csomó ronda barátnőmnek van pasija, férje, biztos te is ismersz ilyen kapcsolatokat. Amúgy ezek a nők elég felszabadultak, sokat nevetnek, beszélnek stb. De pl nekem sincsenek nagyon barátaim, társkeresőn találkoztam az informatikus párommal,akinek szintén nincsenek barátai, jól megvagyunk.
2021. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ismerek ilyen kapcsolatokat. Egy valóban ronda nő vagyok, nem csak egy ilyen "szemüveges, vagy van néhány plusz kiló rajta, de ha kontaktlencsét hordana/lefogyna, szép lenne" típus. Nem, konkrétan egy aránytalan, baltával faragott arcot képzelj el, ehhez elgémberedett nyakat, kis mellet, aránytalanul széles csípőt és vállakat, és rövid lábakat.
2021. jún. 21. 02:52
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja, és valami gerincdeformitásom is lehet, mert nem tudom kihúzni a nyakamat és púpom van ott.

De ha egy valamire kérhetlek titeket: ne bántsatok (a rondaságomért pláne ne, rohadtul nem tehetek róla). Bántottak és bántanak elegen. Még a saját szüleim is, bezzeg a szép húgomat és bátyámat nagyon szerették, szeretik...

Ha esetleg megbántottam valakit, attól meg elnézést kérek.

2021. jún. 21. 02:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!