Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért gondolják azt...

Sokan miért gondolják azt hogy aki nem oltotta be magát az oltásellenes? (többi lent.)

Figyelt kérdés

Például én azért nem mert nagyon sokat gondolkoztam ezen a koronavírus oltáson. Hogy lehet e tőle bajom, van e rossz hatással az egészségre, miért lett olyan hamar kész stb.. Hónapokkal ezelőtt regisztráltam oltásra. Sajnos addig húztam az időt míg megszűnt az oltási lehetőség a városomban. De ami most aggaszt hogy vajon akik meghaltak oltásban az miért és hogy lehet hogy nincsenek következményei? Például az ismerőseimnek nem volt baja az oltástól, viszont apám egyik ismerőse vérrögöt kapott oltás után és meghalt. Illetve még neten is olvastam haláleseteket. Normális esetben már rég büntetni kellett volna a vakcinagyártókat. Nagyon sok az ellentmondás is, régebben azt mondták hogy az oltásoknak nincsenek komolyabb mellékhatása, max nagyon enyhék hasonlók mint gyerekkorunkban. Ezzel szemben voltak olyanok is akik nem tudtak menni dolgozni. Halottam olyan esetekről is hogy még pár hónap után is lehet mellékhatás pl. : ízületi fájdalmak. De miért?

Időközben olyan mellékhatások is kiderültek az oltásról amelyek nem is voltak ismertek. Orbán Viktornak is volt furcsa kijelentése:

Saját életünk illetve egészségünkért mi magunk vagyunk a felelősek.


Lehet hogy ez valami célzás az oltásokra?



2021. jún. 24. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Az általad felsoroltak alapján minek neveznéd magad?

Oltáspártinak?... vagy mi a gondod az oltásellenes kifejezéssel?

2021. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Én beoltattam magam, mert az oltásnak van szerintem kevesebb kockazata. De... ettől még jogos, sőt, pont emiatt érzem azt hogy fontos lenne az utánkővetés.


Am az Eeszt oldalán láttam hogy utánkövetésne nem egyeztem bele... holott meg se lettem kérdezve.


Amúgy ennek ellenére sztem jól fög jönni a védettség ősszel...

2021. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Én szerintem első; az oltásellenes inkább az aki nem bízik semmiféle oltásban és sose oltana be senkit és csak a rosszat mondja róla. A Kérdező nem oltásellenes, hanem reálisan GONDOLKODIK, nem úgy mint kb. az egész világ most. A kombinált gyermekkori oltásokról is kiderült tanulmányokban, hogy a gyerekek nagyobb eséllyel kaptak bélrendszeri betegségeket, ezért sokan oltásellenesek lettek és nem oltatták a gyerekeiket, miután a gyámügy elvette tőlük, hogy nem felelősségtudatosak a szülők. A gyerekkorit is "kötelezővé" tették, ha nem adatod be, vállald a következményeket.

Tök normális a gondolatmeneted Kérdező. Mondhatja bárki, hogy "nem vagyunk virológusok, ne szóljunk bele", de könyörgöm a saját egészségünk a tét, és jogunk van szkeptikusnak lenni és nemet mondani.

Kisgyerekeket miért oltanak? Azoknak toppon van az immunrendszere, illetve jó ha elkapnak dolgokat, mert később már védettek lesznek (bárányhimlő stb.)

Terheseket miért oltanak? Nekik az immunrendszerüket kéne boostolni, mint mindenki másnak.

Szerintem aki immungyengeséggel küszködik annak "kéne" csak.

Aki inkább immunerősítést választ és 10 éve még náthás sem volt, azt miért kötelezik?

Kötelező. Bele lehet kötni, de most már védettségi nélkül orvosi ellátásban sem fognak részesülni. Ebbe sok pénz van, ha később szövődmény alakul ki, legalább több gyógyszert vesznek az emberek, ami jó a gyógyszer business-nek. Ez csak a pénz körül forog nagy vonalakba. "Jaj de az állam gazdaságilag eladósodik, meg kevesebb a munka, kinek lenne ez jó? :'("-nem, az állam nem szegényedik most, nekik ugyanannyi a fizu, a kisiparos; az szegényedik.

2021. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert itt igazából két lehetőség van, oltatsz vagy nem (az elenyésző egészségügyi okokat kivéve). Így egyszerűen lehet valaki oltáspárti vagy oltásellenes.
2021. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert ennyire telik tőlük.

Én pl soha nem eszek avokádót (azért mert rengeteg erdőt pusztítanak miatta) de ettől nem vagyok ellenes.

Nem zavar hogy más eszi, én nem élek a lehetőséggel. Ennyi.

2021. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

#3

1-es vagyok


Nyilván a Covid oltásról szólt a kérdés, mivel a keresőszavak és a téma is erre utal, én erre reagáltam. Ráadásul most kizárólag erről megy a hiszti, ki a fene foglalkozik most azzal, hogy a csecsemőkori KÖTELEZŐ oltásokat ki és milyen elgondolás alapján nem adatja be.

Nagyon kevés az a szülő, aki kockáztat és kihagyja, ezért MOST nem ez a téma!

A Covid oltás NEM KÖTELEZŐ, mindenki azt csinál amit akar!


Én nem is értem, hogyha valami ennyire evidens, akkor miért kell regényeket írni és magyarázkodni?

2021. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Én nem oltom be magam, én nem ítélek el senkit, de sok a veszély az oltáskörül. De nem gondolom az oltásról hogy be van chipleve, hogy ki írt minket... De például van egy ismerősöm aki beoltotta magát, és meghalt (bár nem volt egészséges élete).
2021. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is viszonylag későn oltattam be magam, mert meg akartam várni, hogy mire kell számítani mint oltási reakció, vagy okoz e valami problémát, betegséget. A nővérem rákos beteg, mesterségesen legyengített immunrendszerrel, előbb megkapta az oltást, és nem volt különösebb baja tőle. Karfájás, kis láz, hidegrázás. Ezért úgy döntöttem, hogy én is beadatom. Nekem többet kellett várni, mert sinopharmot ajánlottak, de azt elutasítottam, és csak pfizert akartam beadatni. Igaz én se vagyok teljesen egészséges, de nem vagyok rákos. Csak asztmám van, és magas vérnyomásom, meg túlsúlyos vagyok. Nálam az első oltásnál csak az oltás helyén volt egy kis fájdalom, semmi több. A másodiknál szintén, de ezenkívül fáradékony voltam. Másfél hét telt el a második oltás óta, de nincs az oltásnak semmi utóhatása. Csak a hőség visel meg, de azt hiszem az emberek többségénél így van, főleg a túlsúlyosoknál.
2021. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#6

Azt írok le amit szeretnék, köszönöm :) Ha nem szeretsz olvasni, ne tedd nem kötelező.

2021. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

#9

Kérlek ne úgy reagálj, mint egy fogyatékos!

MEGSZÓLÍTOTTÁL és hogy egyet értek veled vagy sem, azt csak akkor tudom eldönteni, ha elolvastalak!

Ellenben elfelejtetted odaírni, hogy a kinyilatkoztatásod szent és sérthetetlen, így válaszreakciónak helye nincs!

...és hogy tovább ne fáradj feleslegesen, mentem dolgozni!

2021. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!