Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik most azt kívánják, hogy...

Akik most azt kívánják, hogy az oltatlanok ki se tehessék a lábukat a házból, mert ők terjesztik a járványt, azok tavaly egész nyáron otthon ültek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron hasonló fertőzöttség mellett, de oltás nélkül, feloldották a korlátozásokat. Tehát arra következtetek, hogy akik most az emberiség megmentőinek képzelik magukat, mert felebaráti szeretetből oltattak, hogy véletlenül se fertőzzenek meg senkit, azok tavaly ugyanilyen felelősségteljesek voltak és ki se mozdultak a házból a nyár folyamán.

2021. jún. 24. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Oltott vagyok, tavaly nyáron is otthon ültem és idén is így teszek
Oltott vagyok, ezért idén élek a kártya nyújtotta lehetőségekkel, de tavaly nyáron otthon maradtam
Oltott vagyok, tavaly is eljártam nyáron, mert megengedték, és idén is használom a kártyám
Más, leírom kommentben
44 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell a provokálás.
2021. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Melyik részét érzed annak? Akkor kérlek, magyarázd el, mi a különbség.
2021. jún. 24. 17:52
 3/30 anonim ***** válasza:
65%

Eddig is jártam ki, de a kijárási tilalmat betartottam.

Nem tarthatnak bent a házban, mint egy börtönben.

A nagy oltást pártolók nem bírják felfogni, hogy ők is ugyan úgy terjesztik, ŐK IS elkaphatják, mivel nincs garancia semmire, most kísérleteznek.

Ezzel a kikísérletezett oltás vacakkal nincs az az Isten, hogy beoltsanak.

2021. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
En ugy tudom hogy az oltottak is "hordozok", azaz bármikor el lehet toluk kapni a betegseget megha oltva is vannak. Csak a szervezetuk mar termelt ellene antitestet , ezert nem betegednek meg. De legyszives helyesbitsetek ha nem igy van.
2021. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
Tök mindegy! Hamarosan elpatkolnak a beoltottak, és senki sem fog bennünket fikázni!
2021. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%

#5

Ha édesanyád is beoltatná magát, akkor is ezt mondanád?

2021. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#4! Ez így van. Csak ezt az oltottak nem mindig veszik figyelembe(tisztelet a kivételnek). De most kifejezetten arra vagyok kíváncsi, ha most az oltatlanok a bűnbakok és sokan azt kívánják, kb.boltba se mehessenek, mert ők a hibásak, ha eldurvul a járvány, akkor ezt tavaly hogy nem érezték, amikor még ők is potenciális szuperterjesztők voltak? Ráadásul akkor 2x annyi embert veszélyeztettek, mint az oltatlanok most (ha azt nem vesszük figyelembe, hogy oltott is fertőzött), hisz akkor még mindenki "védtelen" volt.
2021. jún. 24. 18:42
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem m1? Nemsokára sehol sem kell a maszk és oltási max koncertre kell.
2021. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#8! Nekem nem, de ha neked mindegy, nem kötelező válaszolnod. Egyébként pont azért született a kérdés, mert az új enyhítéséről szóló kérdéseknél olvastam pár "mind meghalunk, mert az oltatlanok összefertőznek mindenkit" típusú választ.
2021. jún. 24. 19:02
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

9es. Én is oltattlan vagyok, de teis miért nem sz@rod le más ember f@szságát akkor? Nem véletlen enyhítenek.

Amúgy nyugi, visszatér a szeptember és újra jönni fognak a lezárások.

2021. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!