Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy mellű nőkről mi a vélemén...

Nagy mellű nőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 01:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy nagyobb a mellük, mint a kisebb mellűeknek. Más általánosítást nehéz lenne mondani.
2021. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagyon tetszenek. A nagy mellű nők általában jókedvűek, mosolygósak. És gyönyörűen domborodik a blúzuk.
2021. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Belső tulajdonságok alapján? Nem tudom, mivel mindenki más.

Külső alapján? Semmi bajom azzal, ha valakinek nagy a melle, úgy is lehetnek kedves, szép lányok.

Kivétel: az számomra nem szép, ha valaki plasztikai műtéten esett át, és azáltal vannak dinnye nagyságú mellei. A kicsi, de természetes sokkal szebb tud lenni, mint a nagy és mű/hamis.

2021. jún. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Plane ha azokrol beszelsz, akiknek termeszetes melluk van, nem valasztottak maguknak, hogy a jo istenbe kerdezhetsz ilyet?

Az biztos, hogy ilyen nokent tapasztaltam, hogy irgalmatlanul sok bunko ferfi van, akiknek valoszinuleg lehetnek elmeleteik, es ugy viselkednek, mintha egy nagy mell hosszu piros korom lenne fekete neccharisnyaval.

2021. jún. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
az hogy nagy mellűek 😃
2021. jún. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Aki 0-ra van pontozva, mert tetszik neki az ilyen nő....érdekes ez a gyk, meg a törzsközönsége.

Csóri srácok lassan megtanulhatnák itt végre, kizárólag a feministák, meg a leszbikusok privilégiuma a nőkről véleményt formázni...

mer' a sokirgalmatlanulbunykóférfi.....

2021. jún. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem természetes a mellem az átlaghoz képest 1 számmal nagyobb.

Sokszor mondják,hogy miért plasztikáztattam szét a mellem mert durván látszik,hogy ez nem igazi


Vissza szólok,hogy ne haragudj,de 19 évesen gondolom neked se lógott a melled és a helyükön voltak,nem 45 éves vagyok aki szoptatott két gyereket, hanem még fiatal nő vagyok, akinek nagy a melle szépek formásak és még a helyükön vannak, nincsenek megereszkedve

Már 2 éve gondolkodok rajta,hogy szülés után kb 35 éves leszek, kés alá fekszek egy mellkisebbito műtétre, pluszba kérem,hogy majd varrják feljebb mert szülés és szoptatás után biztos nekem is lógni fog.

2021. jún. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem tetszenek 🤷‍♂️ jobban preferálom a pici ciciket.
2021. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden tinédzser lánynak van hetyke és feszes melle, ez tévút.
2021. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindegyik nő elégedetlen a saját mellével, - erre nem tudom mi motiválja őket. Akinek kicsi, azok többsége nagyobbról álmodozik, akinek alaktalan, az kereket, állót szeretne, akit pedig rendesen megáldott a természet, annak fizikális teher - általában. Nehezen tudják elfogadni magukat, ugyanakkor számos nő van, aki "tudja használni" a melleit. Tudja, hogy hol, mikor, hogyan, mennyit mutasson annak érdekében belőle annak érdekében, hogy az éppen aktuális helyzetből a legjobban jöjjön ki. Én szeretem, ha a természet szép, kifejlett, méretes mellekkel áldja meg a nőt, de őket senki nem kérdezi meg általában, hogy milyen szinten tudnak megbékélni az állapotukkal. Férfiként az önsúlyánál fogva belengeni képes, kerek, álló mellbimbójú mellekért rajongok, de ez az én "problémám".
2021. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!