Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szebb?

Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés
Vannak emberek hasonló arccal, és teljesen átlagosan kinéző emberek. Viszont amikor tükörbe nézek, szinte mindig a sírógörcs kerülget, iszonyatosan elégedetlen vagyok a kinézetemmel, és amíg a maszkot kötelező volt hordani, sokkal magabiztosabbnak éreztem magam. Tudom, hogy nem olyan nagy probléma, de akkor is, van mód arra, hogy tegyek ez ellen valamit? Akik régen úgy érezték, hogy nem szépek, de most már nem, mi működött nektek? 17/L

2021. jún. 27. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Hordj maszkot!
2021. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez szerintem főleg lelki kerdés. Az önbizalmad kellene erősíteni. A legfontosabb az ápoltság. Ha tiszta, ápolt a hajad, bőröd, stb az már alap. Kevés, finom smink, csinos ruha. Meg kell találni mi az ami neked jól áll. Esetleg egy kozmetikust megkerni, mutasson alap egyszerű trükköket amivel az előnyös dolgokat lehet hangsúlyozni. Öltözködésnél, frizuránál ugyanígy. Meg kell szeretned magad, tudom közhely, de így van. Amúgy biztos szép vagy. :)
2021. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Akkor menj fel Tinder vagy fb re és tedd ki magad a hús piacra. Egyből ki fog derülni hogy nem vagy te csúnya! Gyujtessz egy kevés önbizalmat ott nem kell senkivel beszélgetni, találkozni és kész. Szerintem sok nő csak ezért vannak ilyen appokon fent akkor te is megteheted. Csak ne ess át a ló túloldalára.
2021. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Eddzél, táplálkozz egészségesen!
2021. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
ha testeddel van probléma, vagy bármivel, probálj változtatni, de ahogy lejött szavaidból neked csak az arcoddal van probléma. Ez esetben sajnos nem tudsz tenni semmit, hidd el, az arc az egyik legkisebb probléma. Max arcműtét de sztem nem éri meg.
2021. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!