Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordul olyan itt a gyk-n,...

Előfordul olyan itt a gyk-n, hogy egy embert pontoznátok fel, de a % mutató meg se jelenik?

Figyelt kérdés
Nalam igen. Próbáltam több böngészőn, random embereknél nem működik, semmit nem mutat a rendeszer. Ennek valami oka van?

2021. júl. 6. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Akkor jelenik meg, ha már legalább hárman (?) értékelték.
2021. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
#1 de akkor az első három pontozó hogyan tudja értékelni?
2021. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet értékelni mindenkinek. Csak x ember kell ahoz hogy megjelenjen. Attól függ hogy a pontozók közül ki milyen szinten van. Minnél magasabb a szinted , annál jobban számít az értékelésed.
2021. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

A százalékmutató alatt én a zöld/piros kört értettem, benne a százalékkal, de biztos én vagyok értetlen.

Ha a fel-lepontozó hüvelykujj hiányzik, akkor asszem még nagyon új a felhasználó. De ez mind le van írva valahol, egyszer véletlenül odakeveredtem valahogy.

2021. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy válaszra elég értékelés érkezett, megjelenítjük mellette annak hasznossági százalékát.


Minden felhasználó a jogosultsági szintje és az értékelései alapján egy értékelési százalékot kap. Ez annál magasabb, minél több hasznos választ értékel hasznosnak és nem hasznos választ nem hasznosnak. Minél magasabb egy felhasználó értékelési százaléka, értékelése annál nagyobb súllyal számít bele egy-egy válasz hasznosságának megállapításába. Az értékelési százalékok minden éjjel újraszámolódnak, így változhatnak időnként.


A hasznossági százalékra kattintva részletesen megnézheted, milyen értékelésekből állt össze az adott százalék. A zöldek hasznosra, a szürkék félig hasznosra, a pirosak pedig nem hasznosra értékelték a választ.



(Ezt a leírásféleségből másoltam ki)

2021. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Az értékelők összesített százalékának el kell érnie a 125%-ot. Amíg ezt nem éri el, addig nem mutatja a válasz hasznosságát. Tehát ha pl 6 olyan ember pontoz le egy választ akiknek csak 15%-ban hasznos az értékelésük, akkor az összesen csak 90% lesz. Ez nem éri el a 125%-ot, így ebben az esetben 6 értékelés után sem jelenik meg a válasz hasznossága. Viszont ha az első 2 értékelő százaléka minimum 63%-os, akkor már 2 értékelés után is megjelenik.
2021. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem olyan szokott lenni néha hogy ugyanaz marad a % pedig zöldet adtam.
2021. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat járok ide. Legtöbbször 2 értékelés után már van egy %. Tehát, ha én vagyok a második, akkor megjelenik, rákattintok, látom hogy én voltam a második értékelő.

Néha viszont van hogy 3 kell. Ritka esetekben olyan is volt, hogy nem volt még %, és miután az enyémmel lett, láttam hogy én már a 4. voltam. Szóval fogalmam sincs, hogy mitől függ. Mikor 2, 3, vagy 4 (de ez a három opció van, biztos). Admin tudná pontosan megmondani. Én gyanakszom, hogy népszerű kategória, vagy népszerű kérdés miatt (sok kattintás, sok válasz) van, hogy egyeseknél már 3, vagy 4 értékelés is kell egy % számitáshoz.

2021. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah, most olvasom a 6-ost. Na akkor ennyi idő után már én is tudom ezt. Remek. :D
2021. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy egy csomó felpontozással 0%-os válaszom volt.


És amikor megnéztem részletesen a felpontozók mind 0% értékelésűek voltam, meg volt egy lepontozó aki 51%-os így az ő lepontozását vette alapul a rendszer...

2021. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!