Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne a Balaton...

Jó ötlet lenne a Balaton egyik strandja fölé egy kagylóhéj formájú átlátszó kupolát építeni, ami belóg a víz fölé is és véd az UVB sugárzástól?

Figyelt kérdés

Tudom, elrugaszkodott ötlet főleg hazánkban.

Nem kellene kenegetni magát az embereknek és a gyerekek is nyugodtan fürödhetének akár a déli órákban is.



2021. júl. 7. 07:09
A kérdező szavazást indított:
Nem jó ötlet
Jó ötlet
Nagyon jó ötlet
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Aki fedett helyen akar napozni, az elmegy egy uszodaba ... toparton arnyekot ado fa kell es napernyo a bufenel.
2021. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Na, adjál még ilyen ötleteket, remélem Lölö vagy valami egyéb ilyesvalaki nem olvassa a kérdésedet.
2021. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

- És olyan lenne, mint egy szuper kis üvegház, még ha jár is alatta a levegő, nem olyan a komfort érzet.

- 3 hónap alatt egy merő retek lenne.

- A napvitorlát már feltalálták.

- Drága, statikailag bonyolult lenne, környezetszennyező, idővel cserélni kellene, kössz, de már van elég műanyag hulladék.

- Inkább ültess fákat.

2021. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meglehetne oldani ugy, hogye ne legyen zavaro az embereknek, de uzletileg meg valoszinuleg nem erne meg.


#3-as otlete a fakkal jo lenne, csak ha peldaul en valamit holnapra szeretnek, akkor nem szivesen varnek ra eveket. Csak strand arnyekolas miatt fakat ultetni szinten nem erne meg, mert sok ido mire megnonek.

2021. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Mi olyan nehéz azon, hogy bekened magad naptejjel?

Szerintem borzalmas ötlet. Azért megyek tóhoz fürdeni, hogy a szabadban legyek. Van alternatíva pl uszoda. Ha nem tetszik menj oda.

2021. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

#5:

Brit tudósok megállapították, hogy sokan azért nem szeretik a naptejet, mert ragadósak lesznek tőle. 😀

2021. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Csodálkozom, hogy a fidesznél ez eddig senkinek nem jutott eszébe. Lölö megépíthetné.
2021. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket! :)

Még ebbe is belekeverni a politikát! :))) Hihetetlen! Szerintem az ilyennek mindenről a politikai jut eszébe! Sajnálatra méltó. :(


A naptej a vízben nem sokáig tart ki és fákat sem lehet a vízbe ültetni!

;)

2021. júl. 7. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Én csak jót akarok neked. Majd ha beszélek Viktorral, elmondom neki az ötleted. Egyébként viccből írtam, nem gondoltam volna, hogy te ezt az ostoba kérdést komolyan gondolod.
2021. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szép lenne, eredeti, ebből a szempontból jó lenne. nyilván költséges lenne és bonyolult lenne megcsinálni, ez más kérdés.


Fura, hogy a környezetszennyezés ilyenkor mindenkinek eszébe jut, de a rengeteg autó senkit sem zavar.

2021. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!