Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnehezebb...

Mi volt életed legnehezebb időszaka?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Amikor megtudtam, hogy anyám pasikkal írogat és eléggé intim képeket is küldtek egymásnak és ezt csendben tűrtem, még most is:)
2021. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Egy buliban mindenkinek az italába,''VÉLETLEN''kamagra(fiúknak)lovegra(nőknek)került.

Ittunk beszélgettünk, aztán olyan fura dolgokat vettem észre hogy mindenki mintha helyezkedne, finoman hozzáérne a másikhoz, egymás szemébe nevetgettek volna, majd jöttek egyre durvább dolgok.

Többit nem írom le, de fiúként én is kaptam ott olyan dolgokat, hogy hónapokig emésztgettem, ami ott volt.

2021. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Elköltözésig feszült volt az életem. Elég hosszú volt. :/ De most jó
2021. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Az elso 31 ev antidepresszans nelkul. Csoda, hogy tuleltem.
2021. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Folyamatban lévő ügyről nem tudok még nyilatkozni.
2021. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

1. vagyok

Miért kell lepontozni mindenkit? Csak válaszoltunk a kérdésre és mindenki levan pontozva🤦‍♀️

2021. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még lelkileg gyerek voltam. Ezt úgy fogalmaznám meg, hogy nem voltak saját magam által kialakított dolgaim. Még a szüleim (rossz) viselkedésmintáit használtam. Nem vettem észre sem magam, sem a környezetemet. Nem gondoltam semmire... Szóval nem mentem át egy tudatos személyiségfejlődésen,amivel később már boldog életet tudtam kialakítani magamnak.


Mellette egyetem, stressz, vizsgaidőszakok.


És egy viszonzatlan szerelem, ahol a lány ráadásul tapadt rám, mert nagyon szimpatikus voltam neki, mint barát. Tehát sokáig... 8 hónapig próbáltam vele összejönni, randizni, míg végül sikerült eltaszítanom őt magamtól. És még ez is tök rossz volt, mert teljesen magára vette a dolgot... nem hitte el sosem, hogy szerelmet érzek... közben meg kínzott, hogy folyton találkoztunk, de nekem csak csalódás lett.


Otthon laktam még, és fater alkesz, anyuka meg a csicskája... folyamatos terrorban éltem/éltünk otthon. Nem is voltam ott sokat, igyekeztem minél többet egyetemen maradni.


Így ez az összesség egyszerre teljes depresszióba vitt. Nyilván ezek szabad utat nyitottak a függőségeknek. Alkoholhoz és gyógyszerekhez fértem hozzá.


Szerencsére hamar elkezdtem rendbehozni a dolgokat, mert mindig jobb életet akartam magamnak. Pszichológushoz jártam, és folyamatosan kerestem programokat, hogy ne legyen lehetőségem önpusztításra (egyetemen könnyen volt lehetőség ezekre). Sokat foglalkoztam pszichológiával, önfejlesztéssel. És végül is egy éven belül rendeződött minden, és teljesen új életet teremtettem magamnak.

2021. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Off: azért az elég komoly, hogy ezeket a válaszokat ilyen szinten lepontozták.. Mindenesetre tőlem mindenki kapott egy pipát:)


Nekem ez a mostani időszak az, nem fontossági sorrendben: (nem kérek privit)

-Kiutáltak, kifúrtak a sportcsapatomból (én meg hagytam), ahová évekig tartoztam/jártam. Eléggé sértő megjegyzéseket kaptam onnan többektől, de nem tudom ki kezdte az ellenem hangolást.

-Kudarcélmények az élet több terén, rettenet sok stressz, megfelelési kényszer.

-A legrosszabb, és egyben leginkább gátló pedig, hogy egészségileg nem vagyok mostanság a toppon. Állandó szédülés és/vagy fejfájás, kedvetlenség, erőhiány, fokozódott szorongás, szociális fóbia, és volt pár pánikrohamom is, ami eddig még sosem történt.

-Azt hiszem minden értelemben elfáradtam :c


De elhatároztam, hogy kijövök ebből, és összeszedem magam. Meg azért frusztrál is, hogy tele vagyok tervekkel, vágyakkal és nincs rá erőm, kellő kedvem, hogy mégis megvalósítsam őket..

Szóval, egyetemi második évemre, ezalatt a 2 hónap alatt összerántom magam és rendbe jönnek majd a dolgok apránként c:

2021. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!