Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire gáz, ha 30 évesen még...

Ennyire gáz, ha 30 évesen még otthon lakom a szülőkkel?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy-két gúnyos megjegyzés, hogy milyen gáz, hogy még a mamahotelben vagyok, ahelyett, hogy albiba mennék, vagy felvennék hitelt. Pályakezdő tanár vagyok, imádom a munkám, de sajnos ebből soha az életben nem tudnék ingatlant venni, egész életemre meg nem szeretnék eladósodni, így inkább én is besegítek otthon, ahol tudok, ha éppen valamit kell a házon javítani, az ablakcserét is megfinanszíroztam, szerencsére jó kapcsolatot ápolunk otthon, persze vannak konfliktusok, amit megbeszélünk, de még mindig jobb így. Tényleg olyan gáz viszont a mai világban otthon élni 30 éves tanárként? 30/F
2021. júl. 9. 14:14
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
65%
Nem az, manapság már a 30 évesek is kamaszok, én 26 évesen annak érzem magam
2021. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Manapsag valoban kamaszok a huszonevesek
2021. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%
Én is annak érzem magam huszonévesként.
2021. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyaltalan nem gaz, szard le, ki mit mond.

Tudod mikor gaz? Amikor a felnott gyerek nem dolgozik, nem tanul, semmit nem csinal otthon es meg azt is elvarja az anyjatol, hogy kiskanallal etesse kb. Na ez a kinos, nem az, amit te csinalsz :)

Egyedul nagyon nehez. Esetleg majd ha lesz egy parod, akkor egyutt koltoztok albiba vagy akarhova, ugy mar konnyebb :) Az a lenyeg, hogy ne legyel anyuci pici fia, akarj onallosodni, ne akarj minden aron orokre otthon elni. Nokent nekem pl nem kizaro ok osszejonni olyan ferfival, aki otthon el, viszont az taszito, ha soha nem is akar leszakadni.

2021. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
73%
szerintem így nagyon nehéz csajozni. senkise akarja már első reggel látni az anyósjelöltet
2021. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Es a csajnal nem lehet lenni? Azert, mert a kerdezo ferfi, csak hozza lehet felmenni? Biztosan nehezebb igy ismerkedni, de nem hiszem, hogy lehetetlen. Ez van, ez egy ilyen helyzet, ki kell hozni belole a legtobbet.
2021. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Amint lesz rá lehetőségem nyilván leszakadok, de jelenleg nem sok esélyt látok erre, a tanári fizetés meg ugye tudjuk, hogy egy vicc, éhen halni nem lenne elég kb. De ezt választattam, mert ez vonzott, s vonz is. Tény, hogy amikor elkezdtem 23 évesen az egyetemet, akkor nem voltak ennyire az egekben az ingatlanárak, ha akkor vagyok 30 éves, még szülői segítséggel is tudtam volna lakást venni hitelre, de most, kb lehetetlen. Külön bejáratú a ház egyébként, jó is, hogy a munkám során elszeparáltan tudok dolgozni.
2021. júl. 9. 14:37
 8/27 A kérdező kommentje:
választottam***
2021. júl. 9. 14:38
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Régen nem lett volna gáz, amikor több generáció is együtt élt, és sokkal összetartóbbak voltak a közösségek, azonban a mai társadalmi elvárások mások.

Egy értelmes ember most nem fog emiatt kritizálni, hanem megérti, hogy tanárként nem egyszerű, és ez nem egy alja munka, azonban tény, hogy kifejezzen ismerkedésnél hátrány, ha valaki nem tud függetlenül élni 30 évesen.

2021. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem látsz lehetőséget a költözésre, akkor alakítsd ki teljesen szeparáltra a részedet, legyen kis konyhád, szoba, fürdő és akkor nincs probléma, ha esetleg magadhoz hívnál egy lányt, szerintem ezzel nem hiszem, hogy a mai világban gondja lenne egy nőnek, akinek meg igen azzal úgysincs közös jövő. Mivel 20-30 milliót nem fogsz tudni 5 éven belül kicsapni az asztalra én inkább akkor megcsinálnám a lakrészemet akár ott is élhetsz majd a leendő barátnőddel. Sokan élnek így, a lényeg, hogy ne egymáson kelljen átmenni, mert az vita, konfliktus forrás.
2021. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!