Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan nézett eltérés...

Volt olyan nézett eltérés vagy indok nélküli kötekedés, ami verekedésbe/majdnem verekedésben került?

Figyelt kérdés

#Verekedés,bunyó, önvédelem
2021. júl. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hol pl: egy könyvtárban még nem , de ott ahol sok a menő arc elég ha csak rájuk nézel
2021. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1

Csak úgy minden hol,most mit mondjak?

Bárhol ahol konfliktus ért,pl könyvtár vagy bárhol

2021. júl. 9. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2021. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Istenem,mert érdelkel

2021. júl. 9. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenem, akkor miért válaszoljunk erre a sz*rul megfogalmazott kérdésre? 😄


Abból amit eddig írtál, ne csodálkozz ha összeakasztod a bajszodat másokkal: az, hogy verekedésig fajul-e a dolog, pedig azon múlik hogy kivel veszel össze, és hogy időben észreveszed-e és képes vagy-e arra hogy de-eszkaláld a dolgot

2021. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyi cigány pofázott nekem, hogy hova parkoljak, visszaugattam neki, amikor meg kiszálltam volna, rögtön nekemjött.


Kivédtem az ütését, de nem sokon múlt... végülis nem akart verekedésbe bocsátkozni, mert a kotláját gányolta az út szélén.

2021. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5

Hát jó van,sz.r nyenge suliban jártam xd

2021. júl. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!