Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasznos ez a felület (gyakori...

Hasznos ez a felület (gyakori kérdések) vagy csak a hülyék járnak ide okoskodni?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom hogy abszolút haszontalan, semmi érdemleges információt nem tudtam eddig találni sajnos.
2021. júl. 10. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Hasznos
Haszontalan
Mindkettő
Egyik sem
48 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
is-is
2021. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Sok a hülye, de nagyon hasznos is.

Találtam itt már munkát és párt is.

Plusz az apróságok, pl egyik nap elromlott a tévém, és itt találtam rá választ hogy mi a baja.

2021. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha választ írok valahova, sokan nem tudják hova rakni.Pedig az oldal indulása fenn vagyok.Józsi bácsi 64F
2021. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Én az vagyok, aki tud értelmesen és segítőkészen válaszolni, de ha valaki kicsapja a biztosítékot, akkor azt megtrollkodom. Ezzel egyébként a való életben is így vagyok, szóval nem csak a frusztrációt pakolom ide.
2021. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sokat segített a vitakultúrámon ez az oldal, vitákból sokat lehet tanulni, azóta jobban kezelem a konfliktushelyzeteket, jobban tolerálom a hülyéket, tudok szelektálni emberek között, nem az van hogy mindent magamra veszek.


Egyébként sok kérdésemre érkezett hasznos válasz

2021. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha valamire tudni szeretnéd a választ, valószínűleg itt megtalálod.

Ha csak úgy nézegeted az oldalt akkor lehet hülyeségnek tűnik.

2021. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy egyre több az olyan ember, aki csak vitatkozni, piszkálódni és a saját frusztrációját kiélni jár ide és közöttük elvesznek a normális emberek. Azt vettem észre, hogy egyre inkább nincs megértés, empátia az emberekben, egyből csak támadni tudnak, az értékrend meg valahogy a eltolódott nagyon rossz irányba, de ilyen az egész világ.
2021. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

Nagy részben idióták, mondjuk én csak nőkre irkálok szóval nem tudok a másik részről véleményt mondani.

Nők olyanok hogy 5-ből 4-nek valami beütése van, aki normális az meg nem válaszol XD

pl beszéltem 5 20 alatti lánnyal, 4 megakarta ölni magát xD

2021. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Az alapötlet mindenképp remek volt, és hasznos oldalnak mondom/gondolom. Arról, hogy sokan ide járnak okoskodni, frusztrációt levezetni nem az oldal tehet.

Nem született túlzottan sok kérdésem eddig, de 1-2 kivételtől eltekintve mindig segítőszándékú emberek voltak nagy többségben a kommentek közt, és ténylegesen tudtak nekem segíteni. Én is ilyen szándékkal írok válaszokat.

2021. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Hasznos több értelemben is, csak az a baj hogy azok az emberek vannak itt akiknek nem nagyon megy a rendes élet, valami problémájuk van:D Szóval ezzel számolj:D
2021. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!