Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy ultimátumot...

Jól tettem hogy ultimátumot adtam magamnak?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok és számtalan problémával küzdök jelenleg, amelyek nagyon negatív hatással bírnak a hangulatomra és az életminőségemre. A külsőmmel akadnak problémák bőven, emiatt elkezdtem edzeni és egészségesebben táplálkozni, hogy magamra tudjak pakolni izmot és ne úgy nézzek ki mint egy madárijesztő (vékony testalkat hosszú végtagokkal). Egy bőrbetegséggel is küzdök amit nem rég kezdtem el kezeltetni, nagyon remélem hogy rendbe jön. Az öltözködésemet is nagyon rendbe kell tenni mert évek óta alig vettem értelmes ruhadarabot. És itt jönnek képbe az anyagiak is, mert nem keresek jól, szóval be kell osztani. Sajnos még kocsim sőt jogosítványom sincs, ezt is sürgősen "orvosolni" kellene. Saját házról nem álmodok, de már egy albérlet is nagy előrelépés lenne. És ami a legnagyobb probléma hogy impotens is vagyok évek óta, ezt is mindenképp ki akarom vizsgáltatni hogy mi okozza. 3 évet adtam magamnak arra, hogy megoldjam ezeket a problémákat, ha nem jön össze, akkor a 30-ik születésnapomon megölöm magam. Ilyen formában amúgy sem lenne értelme élni utána.
2021. júl. 10. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Milyen magas vagy?
2021. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Kapásból ellentmondásba keveredtél magaddal. A "férfi" szó meg a rinyálás nem fér meg egy kontextusban. Ennek a kérdésnek nem lenne szabad léteznie.
2021. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem tudom, nem mértem sosem, nem érdekelt.

2021. júl. 10. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt jól teszed, hogy belecsapsz és változtatsz azon ami nem jó.


Azzal van gond, hogy "...különben megölöm magam".

Azt kéne látni hogyha valami nem sikerül, az tapasztalat, amiből aztán építkezel.


Én 32 éves vagyok, még bőven rengeteg el nem ért céllal.

2021. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na hát erről ez jutott eszembe, bár nem vagyok vallásos:


"Uram, adj türelmet, hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,

adj bátorságot, hogy megváltoztassam, amit lehet, és adj bölcsességet, hogy a kettő között különbséget tudjak tenni."

2021. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Engem nem hat meg ez a baromság. Hogy ha selejt vagyok akkor pusztuljak.

2021. júl. 10. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok
2021. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek is lett feltéve a kérdés? Ez a mindent vagy semmit elv baromság, te is a tátsadalmi elvárások áldozata vagy.
2021. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!