Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa ez?

Csak nekem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akinek a fia 25 éves. A szüleivel él. Ez még rendben, viszont azt én már furának találom, hogy a szüleivel megy nyaralni. Szerintem egy 25 éves férfinak csak jó az, ha egyedül lehet otthon, és pl házibulit tarthat, vagy csajozhat. Persze nincs közöm hozzá, de belegondoltam, és amikor én voltam annyi idős, mint ez a férfi, (sőt már 16 éves kamaszként sem mentem el a szüleimmel nyaralni) akkor eszembe sem jutott volna, hogy a szüleimmel legyek akkor, amikor az egész ház az enyém lehet pár napra. Ezen kívül a férfin kívül nem tudok olyanról, aki ennyi idősen a szüleivel ment volna nyaralni. Lehet ez csak nekem fura?


36F


2021. júl. 11. 09:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem velem van a gond, nem én beszélem ki a neten az ismerőseimet 🤷‍♀️

Ítélkezni gáz. Pletykálni szintén. Gondolom nekik nem mernéd elmondani a problémádat, főleg ebben a stílusban, csak a hátuk mögött megy.

De a leggázabb mindközül a tizenéves gondolkodás és az önigazoláskeresés a gyk-n.

2021. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Látom tényleg nem megy a szövegértelmezés.
2021. júl. 11. 10:30
 23/25 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert a szüleivel nyaral, honnan veszed, hogy nem tudja ellátni magát? :D Attól, hogy akkor egy pár napig nem mos meg főz magára, az év többi napján lehet (sőt, ennyi idősen valószínű), hogy igen...Az is lehet, hogy a nyaralást is ő szervezte, szóval ennyit rólad.
2021. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
82%

Hát persze, én is hülye vagyok meg az ismerősödék is. Meg mindenki más aki ide kommentelt és nem értett egyet a gyerekes gondolkodásoddal :)

Eleve a kérdés is erről szól - mint mondtam, önigazolás - hogy megnyugtasd magad hogy te mennyire jól csinálod a dolgokat, más meg mennyivel rosszabb nálad. Most vetítsd ki a válaszolókra is, ügyes :)

2021. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
86%

27 éves koromig éltem otthon.

Annak, hogy a szüleim leléptek valahova kB tizenévesen örültem utoljára. 25 évesen nem egy 15 éves szintjén voltam, hogy jajj de jó csapassunk házibulit stb

Meg aki már túl van 1-2 ilyen bulin az tudja, hogy rohadtul nem jó házigazdának lenni. A tököm se takarít mások után.

Meg 25 évesen már nagyrészt minden barátomnak munkája, kapcsolata stb volt

Én dolgoztam amellett, hogy otthon éltem egyébként, de inkább csak beugrós munka volt, és minden pénzem magamra költöttem, pénzt sem igazán adtam haza. Elég későn érő típus vagyok / voltam.

Ettől függetlenül mindig mentem (igen 25 évesen is) nyaralni a szüleimmel. Én nem is értem hogy ez miért probléma 🤷‍♀️ mi a francnak ülnék otthon egyedül? Az hogy a szüleimmel éltem nem befolyásolt semmiben.

Ha elmentek otthonról is ugyanazt csináltam mint amikor otthon voltak. Nem gátolt semmiben soha hogy most ők ott vannak vagy sem. Úgyhogy ezt nem is értem.

Alig vártam hogy menjünk nyaralni, kimozduljunk. A barátaimmal is ugyanúgy jártam szórakozni mellette.

27 voltam amikor elkoltoztem és béreltem egy saját garzont, eltartottam magam, szórakoztam stb. Ugyanúgy jártam nyáron a szüleimmel nyaralni.

Azóta eltelt pár év, kapcsolatban élek. És még mindig járunk együtt a szüleimmel nyaralni, illetve külön a párommal és barátainkal is. Nekem az a fura hogy ez valakinek fura 🤷‍♀️

32/N

2021. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!