Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék intelligensebb,...

Hogy lehetnék intelligensebb, motiváltabb,produktívabb?

Figyelt kérdés
Mindenki más rengeteget tanul, és tudja is hogy hogy kell, dolgozik, eddz, fejleszti magát, én meg akármibe belekezdek fél óra múlva már a fejem fáj tőle és abbahagyom.
2021. júl. 11. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyha így látod ezt akkor csak egy munkab*zi vagy munkamániás leszel. Hidd el nekem nem jó. Csak folyamat a sikerért fogod hajtani magad, nem jön utána semmi boldogság.

Ne dolgozz meg fejleszd folyamat magad mert a végén csak kiégsz mint a franc. Élvezd az életed. Azért jön ez a fejfájás mert folyamat úgy érzed hogy levagy maradva meg oh nem vagyok teljes emberként még fejleszteni kell abba meg abba is. xddd nem ezekből csak problémák jönnek. Tapasztalatbol mondom.

Ne érts félre a siker és az önfejlesztés fontos de amikor folyamat azon jár az eszed és nem tudod elfogadni saját magad ahogy vagy abban a pillanatban akkor rossz lesz...

Miért akarsz még jobb lenni meg ilyesmi? Nem fog hosszútávú boldogságot teremteni...

Nézd meg a híres embereket. Tudom mennyien ölik meg magukat? Azért mert a figyelem és a pénz és a híresség nem hoz boldogságot

2021. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A mai generáció mindent azonnal akar, ebben szocializálódtunk, hogy kattintasz, és kész is van. Valószínűleg te is türelmetlen vagy, és fárasztó hogy néhány dolog bizony elég hosszútávon futó folyamat. A másik, hogy mindenki mindent akar, és mindenből még többet és még többet. Ne akarj túl sokat, egyszerre egy dologra fókuszálj, és apránként tedd az életed részévé. Csak akkor fog menni, ha örömet okoz, és ha tényleg te akarod. Sokszor csak mások céljait próbáljuk megvalósítani társadalmi nyomás miatt.
2021. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!