Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni 1,5 millió...

Mit tudnék kezdeni 1,5 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek, huszonéves vagyok néhány év alatt sikerült ennyi pénzt összegyűjtenem. A családom nem nevezhető jómódúnak, de szegények se vagyunk. Mibe tudnám fektetni ezt a pénzt, ami később hasznomra válhat?
2021. júl. 13. 13:25
1 2 3
 11/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

Mi ahányszor mentünk akár csak kérdezősködni, mindig kifejezetten aranyos alkalmazottak segítettek, egyikőnk sem pénzügyi területen dolgozik, ilyesmi, aranyosan eligazítottak, hogy mi mit jelent, számunkra mik a legmegfelelőbb.

Cukik voltak, és segítőkészek, szerintem csak egy beszégletés alkalmával érdemes benézned.

2021. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Még egy szavazat a magyar állampapírra. Szerintem jelenleg a legjobb kockázat mentes befektetés a piacon.
2021. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
1.5 millio meg nagyon keveset hoz sajnos. Nalam is felmerult ez a kerdes, de arra jutottam, hogy fillerekert lekotni evekre azt a penzt nekem nem erne meg.
2021. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Igen, még talán ehhez is kevés, de most üljön otthon rajta, és hagyja inflálódni?

Ha csak évi mondjuk 50 ezret kap utána, és pótolják az infis arányt, jobb mint hogy b*sza el, szerintem. 1 éves futamidő meg pont lószr.

De ez csak az én véleményem, nálam fontos téma a pénz, gyerekkorom óta tartalékolós, megfontolt emberke voltam.

2021. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. júl. 13. 14:10
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

#14-es, hat ha nem szamit minden forint, egy esetleges varatlan szar helyzet nem nullazna le, akkor kolthetne magara is belole. Mi ertelme van halmozni a penzt, ha aztan semmit (vagy csak minimalisat) kolt magara az ember?


Lehet, hogy valaki eveket sporol, gyujtoget, aztan elviszi egy szivroham / eluti egy auto / vonat ele esik mielott magara koltott volna belole.


En pl. egesz gyerekkoromban szegenysegben toltottem, most meg ugy nez ki, hogy vannak honapok, amikor kifejezetten sporolok, de egy ido utan (amikor mar az anyagi "biztonsag" boven megvan) feleslegesnek tunik az egesz, olyankor inkabb koltok magamra. Aztan ezeket az idoszakokat valtogatom ugy, hogy evente egyre nagyobb sporolt osszeget tudjak magam mogott, anelkul, hogy kozben kiegnek a nelkulozes miatt.

2021. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
MÁP
2021. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Albérlőt neeee...!⚠️
2021. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

16, azért ez így nem igaz.

Összekevered a sz.rrágást azzal, hogy valaki nem bacca el minden pénzét.

Én rengeteget spórolok, teszek félre, ha a pénz mennyiségét nézzük, ehhez képest még is hetente járok étteremebe, és sok hobbim van.

Na, most ezek alapján én költekezős, vagy xarrágó vagyok, épp melyiket említem meg....

Arany-középút, mindig. Élni is, de félre tenni.

Ezt a magyarázatot állandóan, hogy holnap meghalhatunk, meg hogy miért spórolok ennyire, mindig olyanoktól kapom, akik tőlem 2x olyan idősek, és kb ha egy mosógépet kellene hirtelen venniük, nem tudnának csak hitelre, én meg 20-on takony létemre évesen albérletet adtam ki, tőlem idősebbeknek.

Ki érti ezt...(:



BTW: a MÁP BÁRMIKOR kivehető, nem fix futamidős. (:

2021. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Rakd fel tippmixen egy meccsre, mai Fradi győzelem pl 1,5ös szorzó.
2021. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!