Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudni tenni?

Szerintetek mit tudni tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szegény barátomnak nem fogadja el szülei a másságát, biszexuális és feminim outfitet szeretne, probáltam rajta segíteni hogy vegye meg tudtuk nélkül, nem sikerült mert anyjáék kezelik az ő pénzét is. Szóval ez is egy defekt számára. Apjának mikor megemlítette az outfit-et azt mondta: hogy ez nem normális és inkább leugrik a panelből. Anyja pedig megakarta szégyeníteni őt, hogy vegye fel az ő ruháit. Attól félek hogy ha így folyamatosan megszégyenítik akkor öngyilkosságba kergetik. Mit tudok én tenni meg ő is tenni? Ha valami kérdésetek van, vagy fejtsem még ki jobban akkor szóljatok mindenképp!

Btw barátom 17F

Le szögeznék még valamit!

Ha valaki itt azt írja hogy ő mekkora b*zi és mennyire igazuk van a szüleinek, akkor most mondom, ha egy ilyet meglátok vagy erre utaló mondatot ami támogatja a szüleit, most mondom INSTANT reportra kerül a komment. Segítséget kérek nem támadást, szóval homofób agyúak OFF nektek ez a kérdés! Köszönöm!



2021. júl. 16. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez nem olyan kellemes, de szerintem még bírja ki míg 18 éves lesz és akkor utána már jogilag is nagykorú. Akkor már akár el is költözhet, elmehet dolgozni vagy tanulni (ha anyagilag meg tudja oldani). Ha a szülei semmiképp se fogadnák őt el, akkor legalább nem lenne nekik kiszolgáltatva. Ezt az egy évet a gimiben még jó lenne valahogy kibírni, hogy legalább az érettségije biztos meglegyen.

Ha nagyon nem bírja ki addig, de szerintem amúgy jó lenne, akkor hordjon feminin outfitet amikor a szülei nem látják. Csak akkor.

2021. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Amíg a szüleivel él és eltartják őt, addig sok mindent nem tehet, főleg ha így állnak hozzá. Azért azt nem túl nehéz kibírni, hogy nem hord feminim outfit-et, amíg ez a helyzet fennáll... fel kéne nőni, elég gyerekes ez a hozzáállás.
2021. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarorszag 2021. Trollkerdes.
2021. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. K*rvára nem troll kérdés, szóval jobb lesz ha csőröd másik alá teszed
2021. júl. 16. 23:37
 5/8 A kérdező kommentje:

2.

Ha nehéz lett volna megérteni akkor az a baj, hogy nem fogadják el a másságát és ezért sanyargatják. Persze te nem tudod mert ebből kiindulva te nem lettél megszégyenítve hasonló dologért mint te, ha ez neked gyerekes akkor bajok vannak.

2021. júl. 16. 23:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hittem nem ilyen kommenteket kapok, 1 van ami értelmes a többi meg izléstelen, de ez csak a tipikus GYIK.
2021. júl. 16. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:

A szülei jelenlétében viselkedjen úgy, mint a coming out előtt, a saját biztonsága érdekében.

Ha az outfitet nagyon szeretné, akkor gyűjtsön egy kis dugi pénzt titokban vegye meg és tartsátok a ruhát pl nálad, nehogy lebukjon.

Tudom milyen rossz helyzet ez, de kitartást neki, és fel a fejjel!

2021. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5: Leírásod alapján nem az a baj, hogy nem fogadják el, hogy biszexuális, hanem az, hogy nem akarják, hogy feminim outfit-et hordjon. De tegyük fel, hogy nem fogadják el. Mégis mit tud csinálni? Semmit. Ilyenek a szülei. Túlél, aztán ha már szabadulhat tőlük, akkor szabadul. Biztos szar érzés neki, de ez van, nem tud mit csinálni, ki kell bírnia. Sokan sokkal rosszabb körülmények között nevelkednek, verik őket, alkoholista/drogos szülők mellett vannak, és valahogy túlélik. Őt meg nem fogadják el úgy, ahogy van... hát ne haragudj, de ez nem a világvége. Nem tudom mit vársz GyK-n, milyen világmegváltó módszereket mondunk majd, amivel meg lehet változtatni a szüleinek az érzését a dologgal kapcsolatban. De ő ismeri a szüleit, tudnia kellett volna, hogy milyenek és hogyan fognak reagálni.

Sokan 30-40 évig titkolják, hogy melegek, csak azért, hogy megfeleljenek, ő meg kiveri a hisztit, hogy feminim outfit-et akar, és ha nem tetszik a szüleinek, akkor a Dunának megy? Hagyjuk már.

Sajnálom, én soha nem tennék ilyet a gyerekemmel, de ez van, nem tud velük mit kezdeni, és ha erőlteti ezt a dolgot, amíg otthon él, az csak olaj a tűzre.

2021. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!