Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a dolog, amit napközben...

Mi az a dolog, amit napközben semlegesnek/átlagosnak vagy akár jónak, viccesnek tartasz, de éjszaka rémisztőnek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem is tudom, játékbabák, próbababák vagy szobrok amik mindig a frászt hozzák rám éjszaka a sötétben.
2021. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Férfiak többsége. Éjjel, főleg kihaltabb utcán frász kerülget, ha közelebb vannak hozzám, pláne, ha mögöttem jönnek. Tudom, hogy hülyeség, meg szexista v1gyok ezzel, de 152 centis 45 kilós nőként minden nagyobb ember ilyesztő éjjel.
2021. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Cigányok xd

Bár jobban belegondolva, velük fényes nappal se szívesen futok össze xd

2021. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Van egypár pók és egyéb mérgező állat, amiinek a marásának az eredménye (üszkös seb, hasonlók) nappal még ok, de éjjel már nem.
2021. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

-temető

-erdő

-szél

És amiket írtak és nekem is:

-cigók ( nappal is)

- férfiak

- szobrok

2021. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
A halom ruha a sarokban mindig szellemnek néz ki valamiért
2021. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
En nem igy mukodom. No is vagyok, idegbeteg is, de ahogy este lesz, es jon az ejszaka, elmulik minden szorongasom, es gyanus zajokra sem izgatom magam betoro vagy szellem miatt. Nappal viszont rinyalok, megijedek es szorongok.
2021. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
nappal szívesen kószálok temetőkben, afféle turista-programként (mindig elmegyek a városok híres temetőibe), sötétedés után a nagyszüleim sírjához sem vagy hajlandó elmenni, pedig az untig ismert otthoni temető kivilágított főútjától tíz lépésre áll. illetve nappal imádom a szelet (bécsben élek, itt a szél folyamatosan VAN és érzed magad körül) éjszaka halálra rémít egy-egy erősebb széllökés (ugyanaz, aminek nappal nagyon örülök, mert milyen aranyos szelecske már)
2021. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Napelemes autóval menekülni szörnyek elől, egy horrorfilmben.
2021. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A wc lehúzást. Éjszaka mindig olyan hátborzongató a csöndes éjszakába hangosan lehúzni a wc-t.
2021. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!