Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi megkérdezi hogy...

Ha egy ferfi megkérdezi hogy mert kene torodjon velem akkor celoz valamire? Vagy csak en gondolom felre?

Figyelt kérdés

Mondtam neki hogy nem torodik velem, erre azt mindta miert kene torodjek veled?

Olyan erzesem van mintha celozgatna arra hogy valamit csinaljak most mar tehat fekudjek le vele vagy valami es akkor majd torodik velem

Meg kerdeztem tole azt is hogy miert nem jott oda hozzam, erre a valasza ismet az volt hogy miert kellett volna?

Csak en erzem ugy hogy valamit var ezekert a dolgokert?

Mintha azt gondolna miert torodjek vele ha nincs is koztunk semmi, vagy moert menjek oda hozza ha ugysem lesz koztunk semmi (csok vagy akarmi)

Ideges volt amugy , es sosem szokott ilyen bunko lenni velem

24 eves


2021. júl. 18. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nekem úgy jön le hogy miért is csinálna bármit mikor nincs köztetek semmi és nem is akar tőled?!

Ha akarna valamit nyilván ő is tenne valamiféle lépést vagy legalábbis nem ezeket a válaszokat adná.

Szerintem te többet képzelsz bele

2021. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább arra gondolok, hogy valóban nem akar semmit, és nem érti a számonkérést. Ha meg ezzel akar provokálni, akkor szóba sem állnék vele többet, ez felnőtt korban nagyon szánalmas játszmázás.
2021. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen viszonyban vagytok? Nekem inkább úgy tűnik, mintha nem akarna semmi komolyat tőled. Azért, hogy törődjön és foglalkozzon veled ne feküdj le vele. Ha nincs köztetek semmi, akkor ne várd el, hogy törődjön veled, ha van köztetek valami (randiztatok már, alakuloban van a kapcsolat stb), akkor nem szeret igazán stb. De ezt nem lehet megmondani, beszéljétek meg, amikor már nem ideges.
2021. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akar tolem mar tobb mint fel eve van ez a dolog koztunk, ezert gondolom hogy celozgat

Es akkor is ő irt ram mikor ez a beszelgetest lefolyt

2021. júl. 18. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha fél év alatt nem történt semmi, akkor nem akar komolyan. Ha lefekszel vele attól még nem lesztek kapcsolatban, csak behúz egy strigulát. Ne legyél ennyire naív!
2021. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megunt téged, vagy most másra hajt, esetleg lett vkije.

Gondolom te csak húztad az agyát, de ő már erre nem vevő vmiért.

2021. júl. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj kérdező, de ha fél év alatt még egy csók sem jött össze, csak huzzátok egymás agyát, akkor bele unt a helyzetbe és már nem akar téged, lehet talált mást. Nem látta értelmét ennek már tovább. Most így belegondolva, én sem húztam volna eddig a dolgot, ha 3-4 hónap után még egy csók sem volt...
2021. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért le ne feküdj már vele, hogy "törődjön" veled :D


Nem vagy valami okos úgy érzem 24 évesen, én nem erőltetném a dolgot, inkább képezd magad, olvass könyveket, hátha ragad rád valami.

2021. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!