Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most erre mit lehet mondani?

Most erre mit lehet mondani?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 19. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Semmit, ez szimpla demagógia. Bár a diplomák többsége kétségtelenül egy rakás szart nem ér, de ennyire azért nem lehet ezt leegyszerűsíteni. Kétlem, hogy az egyszerű munkásember 700 ezret keres havonta.

Amúgy ez hogy jön a párkapcsolatokhoz?

2021. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

A bal oldali elmegy egy ssc-be es 10 ev alatt felmegy a fizuja 1 milliara ed kozben kenyelmesen vegiguli ezt az idot.

A jobb oldali 10 ev mulva, itt faj-ott faj lesz a sok terdepelestol. Amugy a 700ezer ordas kamu, annyit csak akkor kapsz, ha te vagy a fovallalkozo.

2021. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Reális a szitu. Kérdés viszont, hogy az a 700.000-es kereset nem-e feketepínz-e, hogy aztán utána menjen az óbégatás, hogy:

"Én építettem fel a fél országot, egyedül én, aztán milyen kevés nyugdíjat kapok mán...?"

2021. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

ma 23:09

pont ezt írtam én is egy ilyen kérdés alá 2-3 napja :D

Nem mindegy, hogy valaki 50 évesen még fitten ül a légkondis irodában (fizuja addigra valószínű 7 számjegyű), 10 évet letagadhat, a melós fizetését meg maximum az infláció hajtja fel, amúgy stagnál. A teste 50 éves korára teljesen leamortizálódik, ízületi gondok, vérnyomás, cukor, stressz stb...

A gender szakot meg alig végzi el valaki, de mindig ezzel fröcsögnek :D

2021. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Demagóg hülyeség, kérdező.
2021. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ostoba proli szarsag. nem csak ez a 2 veglet van amugyse.
2021. júl. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!