Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen egyáltalán nem...

26 évesen egyáltalán nem érzem magam annyinak amennyi vagyok, ugyanis sok minden kimaradt az életemből gondolok itt a barátokra, szerelemre, társasági életre, elég visszahúzódó vagyok, néhány alkalmi szex kapcsolatom volt.Én már nem növök fel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Felnőni sosem késő.
2021. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt egy igen hosszú kapcsolatom és vannak barátaim.

Ettől függetlenül én sem érzem magam annyinak, amennyi vagyok.

Ha definiálni kell magam, akkor én "lány" vagyok, nem nő...:D

Pedig 4-5 éve már önállóan élek, eltartom magam, stb. Mégsem érzem magam "igazi" felnőttnek.

2021. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy egyedül, kérdező!

Én is eléggé visszahúzódó életet éltem. Tinikoromban se mentem sehova, a húszas éveim is elég ingerszegényen teltek.

Nem volt még fél évnél hosszabb kapcsolatom... Az is csak egyszer.

Nagyon későn érő típus vagyok! Olyan 8 évvel le vagyok maradva agyilag a koromhoz képest.

Meg is szoktak lepődni, hogy 29 évesen hogyhogy nem volt még hosszú kapcsolatom. Ez a magyarázata!

Az a vicces, hogy még most 29 évesen sem érzem magam érettnek egy komoly kapcsolatra! Nemhogy házasságra meg gyerekre...😅

Lélekben most olyan 20 éves vagyok! Most szeretek járni bulizni, ismerkedni, kirándulni! Azokat az élményeket próbálom bepótolni, amik majd' 10 éve kimaradtak az életemből.

2021. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért furcsa hogy nem volt még hosszú távú kapcsolatom?
2021. júl. 22. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom szerint furcsa. Amúgy, még nincs előírva, hogy hány évesen kell először komoly kapcsolatot kialakítanunk.
2021. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lexarom
2021. júl. 23. 07:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért tartják furának mert sokak ennyi idősen már házasok, gyerekük van.

Rám is furán néznek emiatt, de le kell fosni.

2021. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tiszta szégyen akinek gyereke van ennyi idősen
2021. júl. 23. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek 5 is van 😂 és nem cigu
2021. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!