Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Senki nem az, akinek látszik?

Senki nem az, akinek látszik?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem így van
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem találod fel a gondolatolvasást és nem nézed végig minden egyes emlékét addig ja, külsőből és futólagos benyomásokból rossz következtetést vonhatsz le. Még ha nem is rejteget semmi gonoszat, az ember másként viselkedik különböző helyzetekben ergo neked, aki egy helyzetben ismerted meg "nem olyan mint aminek látszik"
2021. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl én, aki egy viszonylag kedves, szókimondó, de félénkebb lány vagyok, aki elvileg ártatlanságot és naivitást sugároz, belül gyakran érzek rosszindulatú gondolatokat, érzem azt, hogy szívesen lennék önző/erőszakos, de rájövök, hogy azzal kiakasztom a másikat, aki ezzel engem, így nem teszem, vibrátorral rendelkezem és annyi fétisem van, mint a rohadás, nagyon gyakran maszturbálok, ami meg a naivitást illeti, ponthogy bizalom problémáim vannak, csak, ha már van 2 lehetőség mások helyzetével kapcsolatban, szeretem inkább a pozitívat feltételezni/szóban azt támogatni, míg, ha belül van is egy kis rossz érzésem a dolgokkal kapcsolatban.

Ezek meg csak olyan hétköznapi dolgok, nem nagy hazugságok, szerintem minden embernek van több dimenziója, olyan része amit leplez és csak maga ismer igazán.

2021. júl. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Id, ego, superego. Nézz utána.
2021. júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha tudnák a környezetemben élők, hogy miket gondolok...
2021. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
#2 hozzám jösz feleségül?
2021. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öhm, nem, de köszi a kérdést😅
2021. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kéoes vagyok objektíven látni. Nekem mindenki az, aminek látszik. Eddig még sose csalódtam magamban.
2021. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!