Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A debreceni emberek befogadóak?

A debreceni emberek befogadóak?

Figyelt kérdés
Miből vontad le a következtetésedet?

2021. júl. 23. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Amikor Debrecenben voltam vagy vagyok, akkor segítőkész mosolygós emberekkel találkozom.

(de persze minden általánosítás lehet félrevezető is!)

2021. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezt most tisztára úgy írod, mintha a "Debreceni emberek" valami más faj lennének.
2021. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát, engem befogadott magába egy bögyös debreceni csajszi - úgyhogy: igen:)))
2021. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem azok. Laktam ott, és gyűlöltem ott élni. Paraszt a legtöbb, retkes putri, undorító. Soha többé nem akarok oda menni még egyszer. Még Borsod is jobb ezerszer, mint ez a nagyra nőtt falu sok tanulatlan bunkó paraszttal. Közlekedni sem tudnak, abnormàlisak is, büdösek, koszosak, a közlekedés sem ér semmit, az idegent kinézik, lenézik, a lakàsokat megeszi a retek, az autójukat is. Oda szarik a kutya a lakás közepére teljesen oké. Egyetlen egy dolog jó van ott, a szakképzési centrum.

Nekem ez a véleményem. Tisztelet a kivételnek!

2021. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Debreceni vagyok, szerintem sajnos nem azok… eléggé zárkózottak, nehéz barátkozni. Kivételek persze vannak, régen buliban könnyebben ment.
2021. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kérdés eleve az általánosításra épít, és mivel vélemény és ellenvélemény is lehet igaz akkor ha általánosítunk ezért totál hiábavaló. Debrecenben is vannak olyanok akik befogadóak és nyitottak és vannak akik zárkózottak, vagy kirekesztőek, vagy akármilyenek. 4-es, szerintem te egy szerencsétlen lóf@szjóska voltál Debrecenben, vagy és leszel akárhol máshol. Az, hogy te suttyókkal vetted körbe magad balf@szságod vagy suttyóságot bevonzó viselkedésed okán Debrecenben, még nem jelenti azt, hogy a város lakóinak többsége olyan lenne amilyennek jellemezted. A kérdést maximum arányiaban való összevetés formájában lehetne értelmezni és ilyenformán talán elmondható, hogy Debrecen a kelet-magyarországi átlagnak megfelelően befogadó aminek mértéke elmarad mondjuk egy hasonló méretű osztrák városétól, de valószínúleg jobb mint mondjuk egy Kazsahsztáni városé.
2021. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!