Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik Facebook csoportba...

Melyik Facebook csoportba keressek meg valakit/érdeklődjek valaki után akiről ennyit tudok?

Figyelt kérdés

Budapesten él. A kinézetét nagyon jól tudom (magasság, súly, hajszín, szemszín, egyéb jellemzők, olyan dolgok amik nem minden emberen találhatók pl tetoválás, meg egyéb kiegészítő), és a munkáját, hogy milyen szakmában dolgozik. Ez alapján gondoltam, hogy érdeklődnék utána egy Facebook csoportba, hátha ismeri valaki, mert semmi elérhetősége nincs meg.

Nyilván Budapesti csoportba kéne kérdezősködnöm, de van ilyen csoport ahol lehet random emberekről kérdezni meg keresni? Ha van akkor megírnátok (akár privàtba) a csoport nevét?



2021. júl. 26. 22:38
 1/6 DeMoR ***** válasza:

Budapesten halottam-ban előfordul az ilyen ;D


[link]


483,8 ezer tagból valaki csak tud valamit. Bár elég fura, hogy ennyi mindent tudsz, de nincs meg semmilyen elérhetősége. xd

2021. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez elég fura... mármint én frászt kapnék, ha megtudnám, hogy egy vadidegen konkrétan kémkedik utánam és a feléletemet ismeri. Miért nem mész oda hozza?
2021. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2, mert nem tudom hol él pontosan, talán azért?
2021. szept. 10. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
De valamikor biztosan megfigyelted, miért nem mentél akkor oda hozzá?
2021. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4, a neten beszéltem vele
2021. szept. 12. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelépett, akkor hagyd, haddd menjen, ne keressed. Ha megtalálnád sem örülnétek egymásnak. A felelösségrevonás miatt meg mégjobban haragudna rád.
2022. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!