Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha randin bemente...

Nagyon ciki, ha randin bementem székelni egy mekibe, a fiú pedig kint várt addig?

Figyelt kérdés
Most biztos elmondja az összes haverjának és jól leégek...

2021. júl. 28. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

???

Honnan tudná, mit csináltál a mosdóban?

2021. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejelentetted, hogy ezért mész az ciki. Normálisan az emberek azt mondják, hogy ki kell menniük a mosdóba.
2021. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szemébe néztél és megmondtad neki hogy figyelj Jani én mentem szarni és még nem vagytok olyan viszonyban hogy poénkodásnak elmenjen akkor ciki.


Ha beszaladtál azzal hogy bocsi mosdóba kell mennem akkor nem, meg honnan tudná hogy kisdolgoztál vagy nagydolgoztál.

2021. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, aminek ki kell jönnie, annak ki kell.
2021. júl. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Trollkerdes. Noi veceben sima pisilesnel is van, hogy orokkevalosag varni. Alapjaraton valaki kimegy a vecere, visszajon, es te nem tudod, sot, nem is igazan szeretned tudni, mit csinalt.
2021. júl. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak akkor tudja meg hogy kakáltál ha elmondod neki. De ezt nem szokás bejelenteni. Ha mégis elmondtad miért tetted? Én a férjemnek se mondom pedig évek óta együtt élünk. Nyilván tudja de nem mondom.
2021. júl. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!