Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen már rég nősnek kéne...

26 évesen már rég nősnek kéne lennem, illetve család apának?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha ezt a kérdést így teszed fel magadnak, akkor semmiképp sem! Számodra ez még nem időszerű.
2021. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
26 éves korában még nem is ismertem a férjemet. 35 volt, amikor az első gyerekünk született, 40, mikor a harmadik. Szerintem még ne ásd el magad. :)))
2021. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

28 vagyok feleség soha nem kéne...max barátnő az is csak hétvégenként. Gyerek egyáltalán nem kell, és kétlem hogy ez megváltozna.. utálom őket.


Amúgy ezt az egészet nem kötelességből kell csinálni.

2021. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelező, és nincs korhoz kötve. Mindenkinek máskor jön el az idő, de van olyan is, akinél soha.
2021. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs korhoz kötve, mindenkinek magának kell eldönteni mikor áll rá készen
2021. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tedd azt, amit autentikusnak érzel.

Ha meg szeretnél házasodni, de nem találsz partnert, akkor próbálj meg elgondolkodni az okán. Csakhogy egy saját példát mondjak, soha nem gondoltam volna, hogy velem lenne a baj, hiszen közvetlen vagyok, érdeklődő (gondoltam akkor), majd elmentem önismeretre egy terapeutához, és kiderült, hogy gyakorlatilag tudat alatt úgy taszítom az embereket a hűvösségemmel, komolyságommal és a távolságtartásommal, mint annak a rendje. Miután fokozatosan felderítettük az okát, akkor láss csodát, több és több barátom volt, a kétszínűekkel pedig végleg megszakítottam a kapcsolatot.


Ha pedig nem igényled a házasságot, nem vágysz partnerre, akkor ne Marika néni miatt házasodj!

2021. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat
2021. júl. 29. 07:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon ritka az ilyen manapság. Meg tulajdonképpen lehetetlen is. A legtöbb 26 évesnek elenyésző megtakarítása és szar fizetése van. Ilyen fiatalon őrültség ma családot alapítani.
2021. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 👍
2021. júl. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!