Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beoltassam magam?

XXNeonSmashXx kérdése:

Beoltassam magam?

Figyelt kérdés

Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy kell-e, vagy nem.. ha igen akkor melyiket..

Körülöttem már mindenki megkapta 2.-at is, van aki a 3.-at tervezi.

Minden beszélgetésben felhozzák, hogy mikor adom be, meg hogy erőszakkal elvisznek, ha nem adatom be végre. Én támogatom az oltást egyébként, semmi bajom nincs vele, legyen nyájimmunitás stb. Nincsen tűfóbiám sem, rendszeres véradó vagyok, de nem tudom mi van a vakcinában(és nem is nagyon érdekel, hogy utána kutatgassak.)


22/F



2021. júl. 30. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Nem, ha eddig túlélted, akkor valószínűleg az immunisak közé tartozol
Igen, mert hamarosan jön a 4. hullám
76 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a tudományok témakörbe kéne feltenned, mivel nem érzelmi alapú döntés.


Amúgy személyes véleményem szerint ha eddig nem okozott problémát, hogy oltás nélkül nem tudsz járkálni ide-oda, akkor nem feltétlen muszáj csak azért, mert nyaggatnak.


Másrészt a mi van a vakcinában kérdésre itt nem kapsz értelmes választ, majd jönnek azzal, hogy chip, méreg, tudósok se tudják, stb... :D szóval tudományokhoz írnám a helyedben, ott még ha kell linkelnek releváns biosz témaköröket is.

2021. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Ez a te döntésed nem másoké. Szerintem ne oltasd be

magad, mert szerintem elhamarkodott "gyógyszerek" a mostani oltások. Egyébként kérdező azt tudtad hogy egy új gyógyszert akár 10 év mire piacra dobnak, BIZTONSÁGOSAN, ÉS LETESZTELVE? Ezeket meg sipsupp engedélyezték. Nekem nagyon büzlik....

2021. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés nem az, mi van a vakcinában (amúgy nem tudom, de sztem rá kell hogy legyen írva. Még a legócsóbb kis rágóra is rá van írva a boltban hogy mi van benne). Inkább az, milyen hatással van hosszú távon. Körülöttem eddig mindenki túlélte, nem látok bele semmi rosszat, bár én is ott tartok mint te: nem tudom oltassam e magam vagy sem 🤔
2021. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Annak utána lehet nézni, hogy mi van a vakcinákban.

Attól nem félsz, hogy a koronavírusban mi van? És milyen hatással lehet rád? Lehet, hogy nem kapod el, lehet, hogy tünetmentesen kapod el, de okozhat akár súlyos betegséget, tartós maradványtüneteket, legrosszabb esetben halált is.

Csak jobb az oltás. Oltások nagyon régóta vannak. Most kifejlesztették a koronavírus ellen, de maga a technológia régóta ismert, biztonságos és hatékony.

2021. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Én támogatom az oltást. Egy járványt lekűzdeni sosem egyéni érdek.

Közösségi, és ha valóban így gondolod, akkor nincs mitől félned.

2021. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Mit kap az a szerencsés ember, aki nem oltatta be magát és a húszmilliomodik politikai vírus hullámot is átvészeli teljesen egészségesen, tünetek nélkül? :D
2021. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

NE, mert belehalhatsz.

IGEN, mert belehalhatsz.

Válassz :)

2021. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát igen, veszélyes az élet, eddig mindenki belehalt. :p

Egyébként azon csodálkozom, hogy rengeteg elhízott és egészségtelen életmódot élő ember azt hiszi, hogy ez az oltás egy csodaszer és hogy ha 1x beoltja magát akkor le van tudva az egészség. (ami most már 2x, meg 3x egy napot vesz igénybe..)

Szóval továbbra is maradok a sportnál, egészséges kajáknál.

2021. júl. 30. 16:03
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

"Mit kap az a szerencsés ember, aki nem oltatta be magát és a húszmilliomodik politikai vírus hullámot is átvészeli teljesen egészségesen, tünetek nélkül? :D"

Személyeskedést és kitérést fog kapni, de biztos nem elismerést, se nem a kormány megkérdőjelezését.

2021. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

2/9 Sanyisten válasza:


Gondolom akármit veszel le a boltok polcairól, megnézed vásárlás előtt az összes összetevőt, majd ráguglizol a kb 45db E betűs összetevőre hogy micsoda? Persze hogy nem

2021. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!