Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kempingez...

Volt már olyan, hogy kempingezés/sátrazás (akár fizetős kempingben, akár a vadonban) közben összetűzésbe kerültél idegen emberekkel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Miért kerültem volna? Mire gondolsz?
2021. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm a Pilisben vadkempingezett egyedül és éjszaka arra ébredt, hogy beszélgetést hall, később kiderült, hogy egy teljesítménytúra résztvevői haladtak el mellette az úton.

Mondjuk nem történt semmi, csak szerintem elég para az éjszaka közepén emberek csoportjának zajára felkelni az erdő közepén :D

2021. júl. 30. 20:43
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Hidd el hogy sokkal nagyobb para, ha medveszuszogásra ébredsz:) egyébként kishazánkban a vadkempingezés mindenhol tilos, különösen a pilisi parkeredő területén. Ennek megvan a célszerűsége.


Másfelől pedig illik legalább az alapokat megtanulni arról hogy hol és hogyan kell sátrat állítani ha már ezt csinálja az ember.


Teljesítménytúrázóként biztosíthatlak, hogy egyetlen rosszfej teljesítménytúrázóval sem találkoztam még, egyikünk sem vérívó, sőt kifejezetten segítőkészek vagyunk. Az erdőben a segítségnyújtás kötelező, amit egy teljesítménytúrázó a legszigorúbban be is tart, mert neki is bármikor szüksége lehet rá.

2021. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tilos a vadkemping, amennyiben 24 órát nem meg haladóan tartózkodik az illető az erdőben.
2021. júl. 30. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mi a probléma? Aki vadkempingezik, az készüljön fel arra, hogy mozgás is lehet a területen.
2021. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős kempingben, Szlovéniában, hajnalban 1 körül hallózott valami barom német a sátram bejárata előtt. Kiderült, hogy nem fér el valami autótól, de az nem is az enyém volt. Nagyon mérges voltam, 5-kor kelnem kellett, indultunk túrázni.
2021. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
kempingben is dettó. A sátor nem éppen egy palota, tehát a zajok, mozgások többnyire érzékelhetőek
2021. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
4: ez így önmagában nem igaz.
2021. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
b+, hihetetlen. Mintha a kormánnyal próbálnál beszélni. Akkor hogy igaz okoska?
2021. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Fesztiválon egy részeg belezuhant a sátramba úgy, hogy én bent aludtam. Arra keltem, hogy rámborul a sátor, hirtelen azt sem tudtam hol vagyok eléggé megijedtem.

Amúgy aki fél az erdőben az ne menjen vadkempingezni, nekik ott van az éjszaka őrzött idegenektől elzart kemping.

2021. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!