Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen egy életunt barátok...

26 évesen egy életunt barátok nélküli, barátnő nélküli ember vagyok akinek az egész szórakozása csupán a Tv nézés, illetve internetezés tölti ki, öregnek is érzem magam a változáshoz.Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ez volt és bumm elrepült +13 év.
2021. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
mondjuk elkezdhetnél élni végre..
2021. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok. Szerintem nem nagyon tudsz mit tenni ellene. Ebben a korban már barátkozni is nagyon nehéz, mert a korunkbeli férfiak többségének a munkája és a párja tölti ki az idejét, max. a régi haverokkal eljár néha sörözni, de nincs szüksége újakra. Barátnőt szerezni meg egyenesen lehetetlen, én még nem is találkoztam olyan 20 feletti nővel aki egyedülálló lett volna. Bizonyos kimaradt dolgokat (baráti társaság kiépítése, párkapcsolat kialakítása, stb). csak nagyon nehezen és nagyon nagy mázlival lehet pótolni 25 éves kor felett. Javaslom hogy keress valami hobbit (akár csak olvasás bizonyos témában, számítógépes játék, meccsnézés, edzés, bármi) és törődj bele hogy ez jutott. Lehetne rosszabb is. 27F
2021. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
20 feletti nők mind foglaltak?
2021. júl. 31. 20:25
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Én 23 éves vagyok, szintén ebben a helyzetben. Én ezt nem tudom elfogadni, de tenni se ellene… halálvágyam van legtöbbször, legszívesebben öngyilkos lennék már :(
2021. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak azt ne
2021. júl. 31. 22:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és én még fiú vagyok nem férfi
2021. júl. 31. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Mi értelme van így élni?:(
2021. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom így élek mióta az eszemet tudom
2021. júl. 31. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
na az ilyenek miatt hogy magyar vagyok . nem tetszik az életed hát változtass. 20 felett minden nö foglalt . ez hülyeség. 26 év alatt élet utad lett és életunt lettél . kölyök vagy még . most jön még csak a gyerek család meg egyéb ilyen dolgok. de haladjál elöre mert az idö még ha lassan is telik hirtelen elrepül.Mire megtanulunk élni már meg akarunk halni. pedig a halál nem opció. jó pár ismerösöm elment már 20x 30xévesen volt aki betegség miatt volt aki az alkohol miatt . azért van az élet hogy élj .
2021. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!