Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nyelven beszéltek, és...

Milyen nyelven beszéltek, és milyen szinten vagytok belőle?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyar-Angol

2021. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A magyar nyelv az anyanyelvem. Kilenc éve tanulok németül, nemrég lett meg belőle a B2 nyelvvizsgám. Angolul pár hónapja kezdtem el tanulni, azzal még nem tartok sehol. :D
2021. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyar az anyanyelvem. Angolul erős közép szinten tudok.
2021. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul, és angolul beszélek. Magyar az anyanyelvem, angolból pedig tavaly tettem le a B2-es nyelvvizsgát.
2021. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemet B2, angolt meg most kezdtem el ujratanulni, anno volt belole B2-m egesz jo eredmennyel, de mar a nemet szoban sokkal jobban megy.
2021. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Angolul folyékonyan, pörgősen, de nem az iskolában tanultam meg, hanem videojátékokból és könyvekből, beszélni pedig amikor munka miatt rákényszerültem. A sok olvasás miatt a nyelvtan is okés.


Németül most tanulok mindent újra, 15 évig nem használtam, mindent elfelejtettem. Sajnos még alapszinten sem vagyok, de ahogy haladok vele, egy csomó minden beugrik, szerintem egy év, és tudok majd értelmesen, nem nyekegve beszélni.

2021. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Orosz és magyar anyanyelv. Grúz is megy
2021. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Magyar az anyanyelvem. Angolt óvoda óta tanulom. Van belőle középfokú nyelvvizsgám, de szart sem ér ha kimész külföldre.

2 évet éltem angliában, ott kellett fél év mire megértettem őket

2021. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Angolul jobban beszelek egyfelol, mint az angol anyanyelvu parom, aki nem egy bunko, masfelol viszont kizart dolog, hogy valaha elhigyjek rolam, hogy ide szulettem. Tiz percig elhiszik, de az osszes gyerekmusorbol ismert mondasoktol a neha kotelezoen rosszul hasznalt nyelvtanig ( she don't... ennek kifejezo arnyalata van ), nem letezik, hogy hiteles legyen 100%-ig.
2021. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Magyar anyanyelv, angolt általánosban tanultam. Most a Japánon dolgozok (ami valljuk be nyelvtanilag jobban megy, mint az angol).
2021. aug. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!