Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit fizethetett vajon az...

Mennyit fizethetett vajon az idei Anna-bál szépe, hogy megválasszák elsőnek?

Figyelt kérdés

[link]

Én eléggé meglepődtem mikor megláttam ezt a képet. Tudom, hogy a szépség szubjektív, de szerintem ha csak az utcán végigmegy az ember, akkor 10-ből legalább 1 nő szebb nála. Tök áltagosnak mondanám ez a kép alapján, kimondottan szépnek semmiképp. Szerintem itt megint megvesztegetés volt, mint ahogy 6-8 éve is volt. Csak azt nem tudom, hogy vajon mennyibe kerül egy első hely. Szerintetek?

Vagy ha nem volt szó ilyenről, akkor meg ennyire lecsökkent volna a színvonal, hogy egy hozzá hasonló nő is tud már nyerni?



2021. aug. 1. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Ne legyél irigy
2021. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ő semennyit, max. az apja fizethetett. De ezek a csajok sosem szépek, mevetséges ez az egész.
2021. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy? Volt neki egy szép napja, kész ennyi. Kit érdekel ki x településen az Anna-bál szépe.
2021. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Attol meg, mert az utcan latsz szebbeket, ok nem voltak ott a balon. Amugy meg altalaban nem csak a szepseget nezik, hanem a kisugarzast is. Amugy semmi baj nincs a lannyal. A masik kettonel szebb, gondolom a tobbinel is.

Egyebkent meg szanalmas, hogy tinilanyokon vergodsz, ahogy valaki irta, volt egy szep esteje, hagyd mar beken.

2021. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van,egyáltalán nem szép
2021. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon drága mulatság, gondolom ide csak a legbefolyásosabb, gazdag zsírosparasztok, az új arisztokrácia lányai jutnak be. Vagy lehet hogy van azért néhány futottak még(nem kinézetre) lány is, hogy azért legyenek sokan a lányok. Hiába van szebb lány, az csak senkilánya, meg se tudja fizetni a ruhát, a rendezvény költségeit stb.

Gondolom meg vannak egyezve, mikor ki nyer.

2021. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Hiába van szebb az utcán ha nem Annának hívják és nincs ott a bálon 🤷
2021. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

"Vagy lehet hogy van azért néhány futottak még(nem kinézetre) lány is, hogy azért legyenek sokan a lányok. "

Minden balatonfüredi lány kap 18 éves korában meghívót a bálba. Mindenki másnak belépőt kell venni.

2021. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már olyan szépségversenyt ahol tényleg a legszebb nyert?
2021. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
8-as, minden 18 éves füredi lány el is megy? Azt azért kétlem😄 ott azért reprezentálni kell keményen, főleg ha füredi. Inkább sokan el se mennek. Anyu eladó egy boltban, apu munkás valahol.. az ilyen lányok nem tudnak oda elmenni, hiába szebbek esetleg a győztes kishölgynél.
2021. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!