Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért védik manapság ennyire...

Miért védik manapság ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés
Múltkor ebédelni mentem, itthon van barátnőm, megbeszeltuk üljünk be valahova enni. Oké. Kocsim szervizbenezert tömeg közlekedéssel utaztam kB 10 percet. Tömve a busz, két 150cm 100 kg ciganylany fel pattan, épp, hogy takarta őket a ruha ahol kell. Rajtam vastag talpú convers torna cipő, farmer térd fölé erő szoknya és póló. Konkrétan majdnem meg vertek a buszon. Az utasok fel voltak háborodva rájuk, több férfi is korem alt véletlen nehogy nekem essenek. Be szologattak, meregettek (180cm vagyok 59 kg). Én rájuk se néztem. Mire jó ez? És akkor miért utaljak a cigányokat? N28
2021. aug. 3. 11:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy , mert az mind ostoba féreg barhogy néz ki külsőre . Te szerezz be paprikasprayt meg esp viperát . Bárki ugat támad lefújod aztan meg fejbe hátba vered tucatszor üvöltve ....
2021. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%

Senki nem védi a cigányokat, még csak olyat sem ismerek, aki nem utálja őket.


Egyébként ennyi idősen írhatnál normálisan is, fizikai fájdalmat éreztem olvasás közben.

2021. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
1es konkrét élő példája az idiótáknak , te vagy masik bolygón élsz vagy politikai nyaloncuk vagy . Sose fog kiállni melletted senki aki más fajtájú ezért védheted őket nyomoronc .
2021. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
25%

Védem a fajtám? Ejj de előítéletes valaki.

Magyar vagyok, aki megpróbál ép ésszel gondolkodni, kislány.


Sejtelmed sincs, miért PONT TÉGED szúrhattak ki a busz túlsó feléből? Csak azért kérdezem, mert nem voltam ott.

Ha magyar ember kötött volna beléd, abban az esetben is ugyanezt kérdeném.


(4-esnek pedig sajnos elveszem az ötletét, mert bár 20g töltőtömegű sprét lehet magadnál tartani, de ha befújsz a buszba, garantáltan kinyírsz vele mindenkit. Zárt térben nem szabad használni :D

Ja, és viperát pedig nem lehet utcán maganál tartani. Mert kkve eszköz és elvisz a rendőr, ha megtudja :))

2021. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
7#mondhatsz akármit. Ordas nagy idióta vagy mellesleg a rosszindulat csak úgy ordít belőled!!!
2021. aug. 3. 11:54
 6/40 anonim ***** válasza:
87%

Én azt vettem észre, hogy aligha érdeklik másokat. Egyébként az, hogy védik, nálad miben nyilvánul meg? Mert a történetedben is téged védtek, nem őket. Az meg, hogy jogok őket is illetik, természetes, mert ők is emberek, és vannak köztük jó és szorgalmasak is, csak a nagy részük miatt ők járnak rosszul.


Kettővel felettünk van egy cigány család. 12 éve élnek itt, 14 éve házasok, asszonyka anyja meghalt, asszonyka az első villamossal indul dolgozni hajnalok hajnalán, és még ezer olyat tudok, amihez nekem semmi közöm, de az asszony úgy ordibál és szitkozza a részeg pasit (asszonyka sem sokkal jobb), hogy rákos ge*i, rákos qrva, qrva, rákgec*, faxszopó, és a többi. Az egész háznak tele a töke, hogy minden- vagy minden másnap este megy délután és vagy este (vagy éjjel) a kiabálás. Rendőrség csendháborításért rengetegszer volt kint, a gyereket már rég el kellett volna venni tőlük (11 vagy 12 éves kislány), néha ő is belekiabál, hogy fejezzék már be. Engem őszintén nem érdekelne az egész családi balhé, ha nem minden este hallgatnám, és már azt várom, mikor nyírja ki az egyik a másikat, csak fejezzék már be. Pedig csak 4 éve lakunk itt, néhai nagyapán 40+ éve lakott. És nem történik semmi. Rendőr kijön, lezajlik az irgum-burgum, azt' viszlát.


Na, nekem ők az ékes példák, miért nem szeretem őket. Asszonyka ráadásul gyakran nem kikelve ordít, hanem szándékosan, hogy hallja mindenki. Ő maga ordította, amikor a pasi kiabálta, hogy fejezze már be, hogy de igenis ordibálni fog, hogy mindenki megtudja - ezt így.

2021. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek. Lehet rasszistázni, pont lesz@rom. Éppen egy strandon voltam a családommal, én a vízben a tesómmal és odajön 3 kötekedni. Mit csináltak? Lefröcsköltek minket vízzel utána nevetve elmentek. Később is láttam őket, szándékosan nekünk jöttek és még nekik állt feljebb. Ott mondtam nekik, hogy nem akarok balhét kérlek hagyanak békén.


Mindez mire is volt jó? Ha meg megtépkedem én vagyok a büdös rasszista. Ennyit a cigányokról. Kinek nem inge ne vegye magára.

2021. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
7! A magyar ember az esetek 99%-ában nem kötekszik, mert nem evolúciós zsákutca és nem a disznóólban nevelkedett. A cigányoknak meg ez a velejárója, általában a leggyengébbe kötnek bele.
2021. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
Legjobb rájuk se nézni, undorító népség
2021. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Ha nekem estek volna, onvdelmbol meg védem magam, megcsupalom, ki taposom a bel...ét, engem fognak még bilincsben el vinni mivel kisebbség. Az, hogy fel pattantak, egyből beszologat ak, majdnem neki mennek fényes nappal az embernek az normális?

Kétlem és igen, ha visza mersz szólni meg neki áll feljebb és még ott hejben agyon ver!!

2021. aug. 3. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!