Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt illetlenség megkérdezni...

Azt illetlenség megkérdezni valakitől, hogy szemüveges e?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúról lenne szó akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak (külsőleg és belsőleg is), már találkoztunk is párszor, csókolóztunk is stb, de nem vagyunk még együtt. Amikor találkoztunk sosem volt rajta szemüveg (bàr egyszer kétszer amikor nagyobb társaságban voltunk viccből elvette a barátnőm szemüvegét), de néha ha küld képet akkor ott van szemüveg (a háttérben vagy ilyesmi).

Szerintetek illetlenség / bunkó erre rákérdezni?



2021. aug. 3. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mondjuk amikor legközelebb képet küld és látod a szemüveget, akkor rákérdezhetsz, hogy az az övé-e. Bár ha már csókolóztatok is, akkor szerintem spontán is belefér ilyen kérdés.
2021. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak olvadáshoz kell neki.
2021. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdezhetsz, nem hinném, hogy bunkóságnak fogja értékelni. Nem minden szemüveges hordja állandóan, illetve van, aki kontaktlencsét is hord. Én pl. nem hordtam állandóan, ezzel is próbáltam a szememet tornáztatni, amikor szemüveges voltam, most meg már nem kell, mert megműttettem a szemem, és jól sikerült.
2021. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem illetlenség, de engem érdekelne, ez miért ennyire fontos.
2021. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!