Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném ha szépnek látnám...

Szeretném ha szépnek látnám magam mű dolgok nélkül is,hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Nem igazán látom magam szépnek,csak bizonyos dolgoktól. Értem itt a műszempilla, póthaj, műköröm, erősebb sminket. Folyton pórul járok, a póthaj letörte a saját hajam, a körmöm darabokban tört a műkörömtől és a mostani hülyeségem az épített műszempilla volt amitől nem maradt csak pár szál szempillám. Kb 3 hónapig hordtam,két hetente kellene tölteni 10.000forint és egy hétig szép max. Van párom, de tőle is folyton azt kapom,hogy túl sokat foglalkozom a külsőmmel. A saját adottságaimmal törődjek és ne mű dolgokat tegyek magamra mert neki ezek közül semmi sem tetszik. Szerinte ocsmány a műpilla, haj stb. Nem tudom miért teszem ezeket magammal, évekig fekete volt a hajam is holott eredetileg sötétszőke. Szeretnék minden nélkül szép és vonzó nő lenni de úgy érzem a vállig érő hajam nem nőies, ezért drága pénzért vásárolgatok póthajat ami ugyanúgy rövid idő múlva ocsmány állagú lesz. Le lehet erről szokni? Most mondjuk nincs rajtam semmi ami nem természetes de rohadt rondának is látom magam mindennap . Hogyan fogadjam el önmagam? 25 éves lány vagyok

2021. aug. 3. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Itt senki nem tud neked segíteni, mert csak elolvasod, azt mondod magadban oké, de holnap ugyanitt fogsz tartani. Kell valaki akivel ezt átbeszéled és van hozzá képesítése.
2021. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pszichológust javasolnék. Az önbizalomhiányon szakember tud segíteni.
2021. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szép és vonzó vagy, ha tetszel a párodnak. Ez a fontos, nem a sok mű maszlag és kellék.
2021. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!