Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 50 körüli férfiak! Hogy...

50 körüli férfiak! Hogy érzitek magatokat lelkileg és fizikailag?

Figyelt kérdés
Aki mostanában lesz ötven vagy aki nemrég múlt el. Családi élet boldoggá tesz? Milyen korú gyerekeitek vannak és mennyire igénylik a támogatásotokat? Nehezen viselitek az "öregedést"? Milyen hangulati változásokkal jár? Egészségi állapototok hogy romlik? Még kb. 15 évet szívesen és aktívan tudtok dolgozni? Stb.

2021. aug. 12. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ó, az öregedés jeleit fizikailag is érzékelem, nyilván hathatósan teszek ellenük. Valósíznűleg a következő 15 évben magsabb hozzáadott értékű munkát fogok tudni produkálni, mint eddig (épp pályamódosításban vagyok). Az öregedés szellemi jelei nem érkeztek még meg, de készülök rájuk, proaktívan. Amúgy eddigi életem legjobb időszaka ez: önállóság és szabadság tökéletes kombója. Nem gondoltam ezelőtt sosem, hogy ilyen klassz lehet nemfiatalnak lenni.
2021. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól érzem magam. 22 éves lányom és 14 éves fiam van. Mindkét gyerekét velünk lakik. Az egyetemista lányom diákmunkázik de azért ugyanúgy támogatjuk.
2021. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fiatalabb vagyok, 48 éves.

Későn nősültem, így kicsi gyerekeim vannak.


"Családi élet boldoggá tesz?"

A gyerekeimmel való együttlét mindenképpen.


"Nehezen viselitek az "öregedést"?"

Könnyen viselem, ill. a kicsi gyerekeim lelkileg fiatalon tartanak.


"Milyen hangulati változásokkal jár?"

Semmilyennel.


"Egészségi állapototok hogy romlik?"

Soha rosszabbul ne legyek. A derekamnak szüksége van rendszeres masszázsra (ülőmunkát végzek), ill. nemsokára szerintem olvasószemüvegre lesz szükségem. És elég erősen kopaszodom.

Viszont elhízva nem vagyok, vérnyomásom rendben, vércukrom, koleszterinem stb. rendben.


"Még kb. 15 évet szívesen és aktívan tudtok dolgozni?"

Nyilván igen, mert muszáj lesz. :-)))

Az igazat megvallva, nem azzal van bajom, hogy csinálnom kell valamit, hanem azzal, hogy beosztottként, másokkal együttműködve, főnök utasítására. Szívesebben dolgoznék vállalkozóként, van is rá lehetőségem, de az meg kevés ahhoz, hogy felmondjak a főállásomban.

Szóval ahogy öregszem, egyre rosszabbul viselem, hogy nem a saját elképzeléseim szerint csinálhatom a dolgokat, ill. a másokkal való konfliktusok is jobban megviselnek. Kicsit belefáradtam az emberekbe. Nem a munkába, hanem az emberekbe.

2021. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Én nehezen viselem ezt a bulit, - igazából élni sincs már túl sok kedvem. Először jött a szemüveg, aztán az állóképesség jelentős romlása, utána a derék, majd a térd fájdalom és nehogy jól érezzem magam, most már herevisszérrel is vergődhetek úgy, hogy soha nem játszottam a "falu bikáját". Rohad az epém is közben, de köszönöm, jól vagyok - így, életem 54. életévét taposva. A hab a tortán, hogy dolgoznom muszáj és a munkáltatómnak ha a csillagokat hozom le az égből, az sem elég. Boldogan aludnám át magam már ma éjjel a halálba, ha megajándékozna ezzel a természet.
2021. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Egészségem rendben

A munkámmal tele a hócipőm.

Reggel gyűlölök felkelni.

Meg ahhoz is szar alak vagyok, hogy öngyilkos legyek

2022. ápr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!