Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mely munkakörökben a legjobb...

Mely munkakörökben a legjobb dolgozni?

Figyelt kérdés
Szerintem akik vállalkozók, azoknak biztos nagyon jó lehet, nincs egy főnök, aki leszidja őket. Akik irodában dolgoznak, ők csak ülnek, nyomtatnak papírokat és ennyi. Főnöknek is biztos jó lenni, mert akkor neki senki nem pofázik, esetleg ő pofázik a beosztottaknak.
2021. aug. 13. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű ember lehetsz, az élet dolgai viszont bonyolultabbak.
2021. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkakörnek megvannak a maga könnyebbségei meg nehézségei, nincs olyan, hogy legjobb munkakör nagy valószínűséggel. Nyilván vannak stresszesebb meg kevésbé stresszesebb munkák, de például egy tisztességes vállalkozás mögött is rengeteg kemény munka van.
2021. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azt hiszed ennyi egy irodista munkája? 😂
2021. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akik irodában dolgoznak, ők csak ülnek, nyomtatnak papírokat és ennyi."

Aha...

Te se dolgozhattál még életedben sehol.

2021. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyere hozzánk dolgozni az irodába.. :D
2021. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Coach: mond mindenfélét, a felelősség egyáltalán nem az övé, de a manika az igen, legtöbbször számla nélkül.
2021. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én "főnök" vagyok és nyilván nekem is van egy főnököm. Szakembereket irányítok és bizony nem csak pofázok, gyakran én is be kell hogy álljak dolgozni, miután elintéztem a papírmunkát, vagy helyette.
2021. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!