Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság az ilyen tőlem...

Nagy bunkóság az ilyen tőlem a vonaton?

Figyelt kérdés
Ha ül a közelembe valaki aki köhög vagy fújja az orrát sokat, és még azt is megemlíti hogy nem érez ízeket, inkább átülök tőle messze, máshova a vonatba. Egyik nap volt ilyen. Nem az hogy rettegek a koronától, be vagyok oltva, de azért ha nem muszáj akkor se akarom elkapni. Mást se, de azt végképp nem. Bunkóság ha emiatt átülök és ezt észre is veszi a másik?
2021. aug. 15. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság.
2021. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Oda ülsz a vonaton, ahova csak akarsz és át is ülhetsz máshova.
2021. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En a 4-6oson utaztam, mikor mellettem egy öreg neni brutal módon krakogott es szipogott. Az egyik ott levő csaj kedvesen megkérdezte hogy nem akar felvenni egy maszkot? Az meg flegman rávágta hogy nem. Leszarom a koronát kb, de van aki nem, es nem célszerű tele kohogni az egesz villamost.
2021. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

De ha nagyon zavar, hogy mit gondol a másik, akkor csinálj úgy, mintha wc-re mennél, csak aztán máshol ülsz majd le.

2021. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Pacsi, én nem csak ilyenért, de ha nem kérdezi meg, hogy leülhet-e-, vagy nem szimpi, vagy egyéb más számomra fura tulajdonsága van, otthagyom.
2021. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is el szoktam ilyenkor ülni. Ez az egyetlen jó volt a maszkozásban...
2021. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Korona, nem korona, és a sima náthát sem akarom elkapni, és ha egy mód van rá, akkor igyekszem elkerülni. Már a járvány előtt is, ha a buszon hallottam, hogy valaki nagyon köhög, én is odébb mentem.

Jól tetted, miért tegyed ki magad a felesleges megbetegedésnek?

2021. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!