Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 körüliek: ti is megijedtek,...

30 körüliek: ti is megijedtek, ha 5-6-7 éves fotókat néztek magatokról?

Figyelt kérdés
Eszméletlen sokat öregedtem (jó, biztosan nem sokat, de látszik az öregedés) és hiányzik belőlem valami szikra, valami élet, valami frissesség. Más is ezt látja?
2021. aug. 16. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt latom
2021. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal jobban nézek ki mint 5-8 éve, sőt, 3 éves korom óta nem néztem ki ilyen jól.
2021. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém van ilyen szempontból, szerencsés genetika, a szüleimnél is mindkét ágon. Viszont ettől függetlenül éreztem már magam fáradtnak, fásultnak, kimerültnek.
2021. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
2-es vagyok. Nemrégiben olvastam egy tanulmányt miszerint azok az emberek, akiket az anyjuk 30 éves kor felett szült (tehát az anya volt annyi) azok jobban néznek ki 30 éves koruk fölött az átlaghoz képest.
2021. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én nem. Pont, hogy most érzem jól magamat a bőrömben és végre szépnek is. Igazából nem sokat öregedtem. Nem szokták tudni megmondani hány éves vagyok. Évek óta -5-nek néznek.

Inkább a stílusom az, ami rettenetes volt. Itt kifejtem hosszabban, csak mert tudom, sokan nem szeretik a regényeket:

Szóval 20 éves koromig stílusban is nyomtam a rockerséget. Az jól is állt, de aztán 22 év körül már sajnos nyomásra is úgy voltam vele, hogy ideje a full feketével felhagyni. Sajnos nem igazán találtam meg a stílusomat ráadásul depressziós is lettem. Olyan 26 körül forrt ki a stílusom. Ruhák, amikben jól érzem magam, kiegészítők normális használata, rendesebben megtanultam sminkelni stb. Aztán elmentem magán orvoshoz és leszedettem az arcomról egy bosszantó anyajegyet, amit sosem tudtam elfogadni. Nyoma nem maradt. Mára elégedett vagyok a külsőmmel. Egy lépés a boldogabb élet felé. Sajnos amúgy az életem többi területén még mindig lúzernek érzem magam, mondhatnám úgy, hogy lassan 4 évet le van maradva az életem az átkozott depresszió miatt, amiben voltam. Ha végre befejeztem a tanulmányaimat és elkezdek dolgozni, akkor tudom, hogy végre jól fogom érezni magamat. De elkanyarodtam nagyon a témától. Szóval vannak képek amiktől fogom a fejemet. 29N

2021. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijedek meg, örülök, hogy nem úgy nézek ki. Kiforrottabb, stílusosabb lettem. Én az egyetemen vizsgaidőszakban éreztem néha fásultságot. Meg az első két munkahelyemen, a húszas éveimben, mikor rájöttem, hogy most már mindig dolgoznom kell. Végre, pár éve, majdnem 30 évesen találtam egy jó munkahelyet, úgyhogy azóta egyre inkább ki tudok teljesedni az élet más területen is, vagyis legalábbis jó úton haladok. Szóval a boldogság, elégedettség látszik az arcon, úgyhogy most jó a tükörbe nézni.
2021. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem nézek fényképeket.
2021. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem most javulóban van az élethelyzetem (el ne kiabáljam) közel 5 év völgy után, ez a völgy néhol nagyon mély volt. Mégis hiányzik már belőlem valami szikra a képeken.


Egyrészt érettebbnek nézek ki (ezt nehéz máshogy megfogalmazni), "felnőttebbnek" mint 21 illetve 23 évesen, de kifejezettebben öregebbnek is. :/

2021. aug. 16. 21:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de örülök, hogy javulóban vagy. Hidd el, a harmincas éveid fantasztikusak lehetnek, szép, üde, friss, energikus, sikeres lehetsz, hasznald ki a fiatalságodat, a legtöbb ember ilyenkor néz ki a legjobban. A régi fotókat tedd el, majd ha idős néni/bácsi leszel, akkor vedd elő nézegetni őket.
2021. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én 35 éves koromban néztem ki a legjobban és kb.40-ig tartott a fénykorom.

Visszanézve 20 éves korom körül sokkal jellegtelenebb voltam, igazi sovány kis szürke veréb. 40 évesen tényleg olyan szép nő lettem, elképesztő helyzetekben kezdtek ki velem a férfiak. 43 évesen viszont ugyanazt látom, amit te: elkezdtem öregedni.

2021. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!