Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újrakezdeni az életet 30...

Újrakezdeni az életet 30 évesen, Budapesten?

Figyelt kérdés

Jelenleg az ország keleti régiójában élek, viszonylag jól fizető munkám és saját lakásom van. Nemrég szakítottam a párommal, a munkakörülményekkel annyira nem vagyok kibékülve, gyakorlatilag nem tart itt semmi, totál magányosnak érzem magam. A cégnek Pesten is van egy irodája, ahová akár fel is tudnék menni dolgozni. Úgy gondolom, hogy Budapesten több lehetőségem lenne az önfejlesztésre, a cégen belüli karrierem építésébe, illetve kicsit belefáradtam az itteni életbe, az ismerőseimbe, akik kb. akkor keresnek, ha kell nekik valami. Továbbá, jó lenne kicsit messze kerülni a szüleimtől is.


Úgy terveztem, hogy kezdetnek 1-2 hétre mennék fel, hogy kipróbáljam a munkát ott, és ha tetszene, akkor mennék csak. Mit gondoltok, nem lenne ez nagy váltás? Belevágnátok?


2021. aug. 22. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes, a keleti régióban nagyon nincs semmi sem.
2021. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki.. én pesten élek, de inkább vidékre mennék, de nem keletre, inkább a balatonfelvidékre. Vagy a dunakanyarba.
2021. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Kelet-Magyarországnál bármi jobb, és azt leszámítva, hogy vidékhez képest Pest egy hangos, mocskos és túlzsúfolt hely, számtalan új lehetőséget nyit meg.
2021. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyedül a lakhatás miatt aggódom. A koncepcióm csak úgy működne, ha a mostani lakásomat kiadom, és az így nyert összeget beforgatom albiba Pesten. Így viszont olyan, mintha "eladnám a fejem felől" a házat, ami kicsit nyomaszt.
2021. aug. 22. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a környetetedet, szerintem érdemes megpróbálni. Igen, a lakhatással Pesten sokan küzdenek. De Te nem adod el a fejed fölül, csak kiadod :) Ha vissza szeretnél költözni, visszaköltözöl.
2021. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

BP-ről mindenki menekül, és Keleti régióból mentem fel dolgozni, de kaptam egy kiadó szobát olcsón cégtől. Anyagilag megérte.


Én egy évet éltem fent de elegem lett, a mocskos csövesekből, szemetekből, meg a BP-i beképzelt hülyékből.


Vidék ezerszer jobb, mint BP.

2021. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság Kérdező, azóta Pesten élsz már?
2021. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!