Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az összes szép lány ismerősöm...

Az összes szép lány ismerősöm elhízik?

Figyelt kérdés

Az összes szép lány akivel össze akartam jönni iskolába, de lett barátjuk így hagytam őket, mára elhíztak. Mindig irigykedtem a srácokra , hogy nekik sikerűlt megbóditani azokat a lányokat. Mai nap is mikor figyelem a posztjaikat látom, az összes lány elvan hízva, míg a barátjuk nem. Nem terhesek vagy ilyesmi. Mostmár örülök, hogy nem jöttem össze velük mert nah. Nekem ez nem.

Látszik, hogy pár éve együtt vannak már, ezért elengedik magukat. Gondolom a srác meg több év után nem szívesen dobná. Vagy ilyesmi.

Veletek volt hasonló érzés vagy sztori? Tetszett valaki majd jobban örültél, hogy nem lett semmi? Vagy éltél át ilyen kapcsolatot?



2021. aug. 22. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Velem nem volt ilyen mert én nem vagyok felszínes.
2021. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt ilyen. Neked meg úgyis mindegy, sosem lesz nőd.
2021. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Van olyan srác, akivel annó pár hétig jártam, szép haja volt, és mikor évek múlva újra láttam, erősen kopaszodott. Egy pillanatra én is azt gondoltam, uhh, milyen lett szegény. De az igazat megvallva, ha ő lett volna a nagy szerelmem, és még mindig együtt lennénk, valószínűleg nem érdekelne a kopaszodása, megszoktam volna.

Az ember nem várja el azt, hogy a párja örökké úgy nézzen ki mint tizenévesen, ez a felszínesség elmúlik. Ez nem azt jelenti, hogy a világon mindent el kell fogadni, de észszerű keretek közt csökkenek (illetve változnak) az elvárások.


Bár annak azért örülök, hogy a férjemnek 30 felett is szép dús haja van. Testre is jól tartja magát. Nem egészen olyan, mint egy húszéves szörfös, de a harmincasok közt tarol. Én sem híztam el, de azért vékonyan is látszik, hogy nem vagyok már 17. Ez van, az idő telik, a test változik. Szarkalábaink is lettek, ettől még nem fogunk kiábrándulni egymásból.


Elég sok férfi kezd már a húszas éveiben kopaszodni, és amúgy rengetegen el is híznak, mint a nők, csak neked ez kevésbé tűnik fel. Széles, nagy fejük lesz és sörhasuk.

A lányoknál korábban kezdődik a hízási hajlam, ez nemi, hormonális különbség, de huszonegypár évesen a fiúk is szembesülnek azzal, hogy a "bármit ehetek, úgysem hízom" korszaknak vége, és már nem tolhatják be a fél pizzát kólával, mert jön a háj.

Egyébként a legtöbb pár, akiket én látok, együtt hízik.

2021. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Rengeteg ismerős hízott el az idők alatt - férfiak és nők is. Viszont ez nem azért van, mert 30 lett. Hanem azért, mert mozogni kellene és legalább minimálisan figyelni az étkezésre. Az pedig nem divat az emberek között.
2021. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Küldd őket hozzám, majd én ráültetem őket a botomra. :D

Viccen kívül amúgy.. Ne legyél felszínes. A kövér nőkkel isteni a szex. :P

2021. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Ezért kell 30 éves lányt választani a párodnak. A legtöbb 18 évesen még kinéz valahogy a tablófotózáskor aztán 20 évesen már mázsás hízók. Jobb esetben csak az arcuk csunyult el. Ritka aki hosszabb távon szép marad.
2021. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!