Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, verekedtetek már?

Lányok, verekedtetek már?

Figyelt kérdés
Kerültetek már olyan helyzetbe, hogy fizikai atrocitás ért benneteket, vagy annyira felhúzott valaki, hogy neki mentetek? Hogy történt? Meséljétek el légyszi!

2021. aug. 23. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer egy részeg faszi akart fogdosni,kiütöttem.

Máskor egy srác ugyanez,azt csak szájbavertem.

Továbbá hasonló dolgokért járt pár fonák pofon és tökönrúgás.

Egyszer egy màsik csajjal verekedtem de szilveszter volt és nem voltam szomjas így nem emlékszem,csak a kékfoltjaim arulkodtak és az öcsém mesélte.

2021. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Olyan általános iskolába jártam, ahol sok problémás gyerek volt, hátrányos helyzetűek. A tanárok érdekes módon a padra firkáló srácot keményebben büntették, mint azt aki tényleg veszélyes volt másokra. Én pl sokszor zavarban voltam és lassabban fogtam fel dolgokat, emiatt két tanár borzalmasan bánt velem. Érdekes módon a hatszor bukott, nagydarab Karcsikával nem mertek keménykedni. Kérdésre, igen nem egyszer kellett verekednem. Mindig fiúk jöttek nekem, voltak nem cigányok is. Általában azzal kezdődött, hogy piszkálni kezdtek a sorban, udvaron, én meg vissza mertem szólni. De volt, hogy poénból jeges hógolyóval dobálták a fejemet. Szemüvegemet összetörték, stb. De semmi büntetést nem kaptak, ellenben engem bevittek egyszer az igazgatóiba. Szerintem akkor kezdtem megkeseredni és kerülni az embereket, a felnőttekben sem bíztam.
2021. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van fiútestvérem kis korkülönbséggel, az én javamra. 🤷
2021. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!