Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szépen rajzolok?

Szerintetek szépen rajzolok?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 25. 11:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

Jó ég, emberek... a legfontosabb a kritika helyett: hány éves vagy? Mióta rajzolsz?


Szerintem kedves és pozitív a rajzod. Kívánom, hogy örömmel tanulj, próbálj ki mindenféle technikákat. Meg fogod találni a saját stílusodat, s ez ráadásul hasznos önkifejezés, még ha csak magadnak is készíted őket. Ne hagyd abba!

2021. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
#7 nem azzal van baj hogy megomondod hogy nem jó, hanem amilyen stílusban azt teszed. Ha fogalmazol meg építő jellegű kritikát akkor az segítség és egy hasznos válasz, mert lehetősége van a kerdezőnek fejlődnie. Ha odaírod hogy szar, azt azért pontozzák le mert nem hasznos. Nem lehet fejlődni vele, max elveszed a kérdező kedvét és önbizalmát, annak meg semmi értelme nincs.
2021. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11., és 12.

17 éves vagyok, gyerekkorom óta rajzolok de csak hobbi szinten:)

2021. aug. 25. 12:40
 14/30 anonim ***** válasza:
71%

12 jaj, ne legyünk már ilyen szentimentálisak állandóan. Ha valaki valamiben nem jó akkor nem és kész. De kiderült 17 éves, akkor pedig tényleg elég gyenge.

De akkor itt egy építő jellegű kritika az érzékeny lelkűeknek.

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás és talán egyszer jó lesz.

2021. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj belőlem okulni.

[link]

Naa, ilyeneket ne csinálj.


A te rajzod szerintem nagyon szép, de még itt ott javulni kell.

2021. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%

Jah, hát ez esetben ha fejlődni akarsz, menj el magán rajztanárhoz, tanuld meg a geometriai testek rajzolását a térben, kockák gömbök, majd az az anatómiát, aztán olyan művészleszel, mint.....

Hát manapság elég sok jó rajzoló van válasz egyet, de ezek nélkül ez kevés.

Egy év alatt megfelelő tanárral elérheted azt a szintet amivel már bármit tudnál kezdeni.

2021. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem rossz, de szépnek azért nem mondanám.
2021. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
14-essel kell, hogy egyet értsek. Sokat kell gyakorolnod még.
2021. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
39%

Nem akarlak elszomorítani, de ez gyengusz egy 17 évestől. Mivel feltetted ezt a kérdést, gyanítom fontos neked a rajzolás. Ennyi idős korodra 1000x jobban kellene rajzolnod.

Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy sokat kell még gyakorolnod, szerintem felesleges időpazarlás lenne, soha nem fogsz jól rajzolni. Akkor mondanám hogy gyakorolj, ha mondjuk 11-13 éves lennél. Nem tudom mi a célod a rajzolással, ha csak hobbi, akkor semmi gond, de grafikus nem leszel soha.

Ne haragudj kérlek az őszinte szavakért, hidd el, csak segíteni akarok, hogy ne fecséreld el az idődet.

2021. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%
A korodhoz képest szerintem ez átlag alatti-átlagos.
2021. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!