Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok Angliában élő magyar...

Sok Angliában élő magyar miért panaszkodik, hogy utál ott élni? Ha utálja, miért nem költözik el?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom hogy azért mert nem jókedvükben mentek oda hanem muszájból. Ott tud megélni, nem pedig itthon. Meg gondolom hogy azért nem jön haza mert akkor ugyanott lenne ahol volt anyagilag. A megélhetés az egy kényszer, nem kedv kérdése. Oda kell menni ahol van munka, ahol meg lehet normálisan élni. Én sem nyaralni mentem ki Németországba, én is rühellem mint a szart, csak ha nem mentem volna ki akkor az életbe sem tudtam volna összegyűjteni a nulláról egy egri lakás árát. Ez van, ilyen az élet.
2021. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, ezt a részét vágom. De van, aki szeret kinn élni, én Angliában, volt osztálytársam Németországban, és minket nagyon zavar, hogy valaki lépten-nyomon csak szidni tudja, illetve azt hiszi, hogy mindenki hasonlóan gondolkodik.
2021. aug. 29. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Negatívkodók mindenhol vannak-ha nem ez, más lenne amin nyavalyognak.
2021. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Zavar, hogy másnak más a véleménye, mint a tied? Őrület.
2021. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Az zavarja hogy a nyervogásukkal más életét is megkeserítik.
2021. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert minden egy terv része. Az elköltözés is benne lesz, majd egyszer.
2021. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

#5:

Nem kell más "nyervogását" ennyire felvenni, ennyike. Akit ennyire frusztrál ez, az nem másnak a hibája, az ilyen szedjen nyugtatót.

2021. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért zavar "más nyervogása", mert az illető felhozza a témát, hogy és én mikor költözök haza, mikor mondom, hogy soha, akkor levág egy monológot, hogy ő mennyire utálja ezt az országot. És van olyan, aki csak erről tud beszélni, és mivel munkatársak vagyunk, el is kell viselnem, de azért van egy tűréshatárom.
2021. aug. 29. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem összesen 1 ismerősöm panaszkodott a külföldi életről, mindenki más imádja és nem is akarnak hazajönni.
2021. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 8 személyt ismerek akik angliában élnek, de egyikük s4m pqnaszkodik, sőt, szeretnek ott élni...
2021. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!