Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltatlanok! Hogyan viselitek...

Oltatlanok! Hogyan viselitek és miként reagáltok a "megfogsz halni " mondathoz hasonlóan beszólnak? Ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltok az ilyenre és mii a véleményetek ezekről a mondatokról? Nektek nem esik rosszul?


-Belefogsz halni, ha nem oltatod be magad

- a magad fajták miatt zár be mAjd megint minden

- veszélyezteted mások életét

-a magad -fajták miatt tört ki a járvány

-miiattad lesz 4. hullám

-te is oltás ellenes vagy? (Aki nem kéri ezt az oltást az attól még nem oltás ellenes)


Csak az oltatlanokat kérdezem!



2021. aug. 30. 21:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptam még ilyen kérdéseket, de nem is vagyok olyan körökben ahol felmerülhet ez a téma.

Meghalni meg mindenki meg fog egyszer 🤷‍♀️

2021. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem tapasztalok ilyet. Sot az en kornyezetemben a nagy tobbseg oltasellenes.

Ha meg valaki megis ki akarna oktatni, van mivel visszavagnom, januar óta oltás kampányban dolgozom, és több informaciom van mint a sok kanapeharcosbak.

2021. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

Izraelben már bevezették, hogy csak az számít oltottnak, aki 3 oltást kapott. Kíváncsi vagyok, hányszor kell egy birkát beoltani ahhoz, hogy leessen neki a tantusz, hogy csúnyán átbaxxák.

Bár az önvédõ mechanizmusuk majd biztos biztos kilogikázza valahogy, hogy azért kell ez a sok oltás, mert annyira hatékony😹

Épp ezért én szimplán bekamuzom, hogy beoltattam magam, így egy csomó meddõ vitát elkerülök.

2021. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer mindenki meghal. Amugy meg inkabb veszelyeztetem masok eletet, mint a sajatomat. Full egeszseges 19 eves vagyok, nem biztos hogy en akarnék egy ilyen oltast a testembe, ki tudja miket okozna nalam. Nem vagyok oltasellenes, leszarom ki mit csinal, de cserebe o is szarja le, en mit csinalok. Amugy nem szoktam ezen eloben vitatkozni senkivel, csak neten mindenkinek nagy a pofája ilyen témában es osztja mindig az eszt
2021. aug. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarnak ezek az elmebetegek paranoiás állatok.
2021. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

13-as

Arra én is gondoltam, hogy kamuznom kéne,

Valahogy az én környezetemben ez gyakori kérdés, téma, hogy be vagyok e oltva,

Főleg, hogy juniusig gyárban dolgoztam, tudjatok milyen a gyár, ott aztán meg a pletyka, nagyon sok az okos ember, mindenki mindent jobban tud,

Folyton bele ütik az orrukat más dolgába.

Nyáron pedig balatonon dolgoztam, szezon munka,

Nem kellett a munkához a védettségi igazolvány,

Viszont a főnököm folyton b@sztatott, engem hibáztatott mindenért,

Hogy "majd megint nem lehet menni sehova, az olyanok miatt mint te, mert nem oltatjátok be magatokat "...stb

Lehet, hogy az lesz a legjobb a azt mondom hogy beoltottam magam,

Bár egy munkahelyen kiderül előbb utóbb

2021. aug. 31. 09:53
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs oltott ismerősöm, ha pedig volt, akkor már nincs. Nem téma az ilyen de büszkén vállalom hogy nem foglalkozok baromságokkal.
2021. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt monstam neki hogy majd meglátjuk ha jönn a hullám és igazam is lett. Ő korházba került mert ismerösöm volt énis el kaptam de egy kis orfojással átvészeltem
2021. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen már nem érdekelnek. Erre azt szoktam mondani hogy két éve már biztosan találkoztam a vírussal és még élek, s jobban aggódom az elégtelen ellátásért, a holnapi kajámért hogy lesz e miből fizetni a rezsit, illetve hogy mi lesz ezen kívül.
2021. szept. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

10


"Egy szempontból jó, hogy ez az egész megtörtént. A sok senkiházi, gyáva, birka, paranoidnak a rejtett személyiségük felszínre tört.


Onnantól, hogy rohantak kifosztani a boltokat kézfertőtlenítőért, élesztőért, wc papírért, szajkózták az újabb és újabb propagandákat, pfizer vakcináért ölték egymást a kígyózó sorokban, egészen odáig amíg követelték az oltatlanok jogfosztását és oltatják magukat újra és újra, és most tenyerüket dörzsölve várják az oltatlanok halálát.


Merthogy ezek mind ugyanazok a személyek, kétség ne legyen efelől.


Mindezt azért mert a kormány, a mainstream média, és a celeb senkik által feljogosítva érezték magukat.


Most már bármi is lesz az egésznek a vége, ezt sosem mossátok le magatokról!"


Ez durva általánosítás.


Én kérlek szépen, pont március 15-én (tehát amikorra már a tetőfokára hágott az országban a feszültség) vasárnapra virradóra lettem olyan beteg, hogy 3-4 napig szinte a világomat sem tudtam. Nem fulladtam tipikus és nagyon erős influenzás tüneteim voltak és kb. 2 napon keresztül még a kenyeret sem vette be a szervezetem, mert csak fostam és fostam, kristálytiszta vizet!


Rázott a hideg, lázam volt, lázálmaim és rettentően rosszul voltam, szinte vinnyogtam a rosszulléttől. Kb. pénteken lettem jobban, utána már farkasétvágyam volt.


Még két hétig fent maradtam a szobámban, mert "lehet, hogy ez a vírus volt", és nem akartam, hogy miattam az egész házat lezárják. Mert pl. a házban működik a hivatal is.


Na most... te 10-es, ha éppen pechedre akkor betegszel meg, amikor a nagy lezárások történtek, te a hetek óta tartó, egyre növelt országos feszültségben, te mit tettél volna?


Ha akkor feladom magam az orvosoknak, akkor szerintem engem zsákban vitte volna el a fehér szkafanderes emberek!


Könnyű annak, aki akkor, a legkritikusabb első lezárt napokban, nem volt éppen beteg! (Akár korona, akár nem!)


És amikor ezt elmeséltem ennek-annak, azt mondták, hogy akkoriban sok ember volt így, már 2019-ben is, mert már akkor is itt volt ez a vírus.

2021. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!