Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan türtőztessem magam?

Hogyan türtőztessem magam?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon utálom az embereket, a tömeget, egyáltalán azt is ha közel állnak hozzám. Ha valaki folyton hangoskodik, de legjobban azt utálom, amikor egy sorban elém állnak. Ma nagyon kiakadtam, attól tartok előbb utóbb valakit ezért agyon fogok verni!


Tömegközlekedéssel utaztam, és már akkor kezdtem ideges lenni mert én már régen ott voltam erre jönnek az idősek, meg a fiatalabb lánykák és úgy elém furakodnak, nem tudom hogy csinálják de valahogy mindig beelőznek. Ekkor is már úgy kezdtem ideges lenni, de ez mostanában egyre jobban zavar. Aztán mentem covid-oltásra erre, mintha ott sem lennék beáll elém egy idős fazon. és mondja a feleségének, hogy gyere-gyere. Ekkor még nem szóltam semmit, aztán később valami negyvenes körüli asszony vágott elém, mintha neki alanyi jogon kijárna, hogy engem beelőzzön. Na ekkor elkattant az agyam azt azért tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nyámnyila gyerek. Azért ha valamibe úgy izomból beledöngetek azért az beremeg! Neki álltam az asszonynak, hogy mi a ... képzel magáról, megfenyegettem mindenkit, aki körülöttem volt hogy ha még egyszer valaki beelőz azonnal elvágom a torkát! Mondtam még a magamét egy két percig, de láttam hogy megijedtek úgyhogy nem akartam tovább fokozni, gondoltam nehogy rám hívják a rendőröket.


De egyébként teljesen jogos lenne, ha egyszer ezért szétdobálnék egy pár embert akár egy buszmegállóban. Sajnos nagyon érik, hogy egyszer elborul az agyam az ilyen féreg, senkiházi emberek miatt. Nekem soha eszem ágában sem lenne másokat beelőzni, mindig tisztelettel vagyok mások iránt, de egyébként az úton is néha felidegesítem magam, hogy én megyek arrébb megyek. Aztán jön valami telefonos nagyképű lány, aki meg cseszkik arrébb menni, mert Paris Hiltonkának képzeli magát, aztán ha egyszer az ilyet is úgy kajakból orrba verem akkor még én leszek a hibás! Nem tudom mit tegyek.. miért nem lehet egymásnak megadni a tiszteletet, meg hogy képzelik ezt hogy előzködnek..



#emberek, szemtelenség
2021. aug. 31. 19:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Sajnos ezt el kell fogadni. Egyébként én is rühellem az embereket és a viselkedésüket.
2021. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy általánosságban bunkók és önzőek.

Nem tudom hogy miért előznek be téged. Lehet hogy alacsony vagy, lehet hogy szürke.

Itt az a történet amit elmeséltél nekem az jön le hogy pattanásig tűröd hogy kihasználjanak és egyszerre engeded ki minden elfojtott dühödet. Ami nem jó.

Ne félj kiállni magadért.

Ha nem tetszik hogy beelőznek a sorban akkor szólitsd fel őket hogy a sor vége nem itt van és te már itt áltál mielőtt megérkeztek.

2021. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor így beelőznek, ne kiabálj velük, hanem csak fogd magad és előzd be őket te is.
2021. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is előbb kellene kulturáltan szólnod, hogy bocs, de más is sorban áll vagy simán csak visszaelőzöd. Nem kell megvárnod, míg idegbajt kapsz, mert akkor már jogosan fogják rád hívni a rendőrt. (Egyébként az nem lehet, hogy túl nagy távolságot hagysz az előtted állótól és nem tűnik fel nekik, hogy te is oda vársz? Mert elém már csak azért sem áll be senki, mert nem hagyok annyi helyet.)
2021. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd le a feszültséged valamilyen sportba. Az embereket meg... Tanuld meg leszarni. Ez a lehető legbékésebb út talán.
2021. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem szoktam közel állni az emberekhez mert zavar. Nekem túlságosan nagy az aura terem, zavar ha belelépnek! Ezért nem is szoktam túl közel állni az emberekhez, mert nekem messzebb van az, amit nekik természetes. Sohasem fogom megérteni azt sem, hogy amikor állok egy folyosón vagy ülök egy padon miért 30cm-re kell tőlem elmenni, amikor az egész járda ott van mellette, az egész és nem bír fél méterre arrébb menni, nem. Majdnem hozzámért úgy megy el mellettem, de a sorban állós dolog nagyon zavar. Mostanában szoktam káromkodni a boltban is, ha sokan vannak. Sőt egyszer bekattantam Debrecenben, és elkezdtem az utcán ordibálni, hogy minek van ennyi ember a földön..


Régen is zavartak az emberek, meg a szemtelenségük, de most már nagyon zavar. Félek egyszer valami rosszat teszek, mert az is nagyon zavar ha megelőznek egy sorban, vagy ha nem mennek nekem arrébb. De az élet kis dolgai is ki tudnak már akasztani. A múltkor az asztalt vertem ököllel, mert éhes voltam és a boltban az idióták annyira összecsomózták a zacskót hogy nem tudtam kibontani, legalább három percet szórakoztam vele, holott már éhes voltam. Aztán persze szétszedtem az egészet, de úgy meg ugye utána hamar kiszárad, szóval már ennyi is bepöccintett. Régen szedtem a valeriana relaxot, lehet elkezdem majd megint.

2021. aug. 31. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez már pszichologus kellene kérdező, hátha tud valami levezetés tippet adni.
2021. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonloan erzem magam a buszon, volan mogott, boltban sorban allva, annyi kulonbseggel, hogy en csak magamban morgok.
2021. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy agórafóbiás vagy?
2021. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok agóriafóbiás! :) Egyszerűen csak túlságosan hirtelen, és extrém módon fel tudom magam húzni, egyébként teljesen jogos dolgokon. Ilyenkor nagyon agresszív vagyok, bárkit ki tudnék nyírni hirtelen haragból.


Egyszerűen a tehetetlenség elkap, hogy miért néz engem valaki annyira semmibe, vagy semminek hogy beelőz egy sorba, vagy nem megy arrébb. Mintha nem is léteznék, vagy mintha ő valami sokkal többet érő valaki lenne, akinek ez kijár és szerinte így ezzel nincs is semmi baj. Én ezen tudok nagyon bedühödni, és szerintem jogosan. Csak ugye, én sokkal sokkal jobban fel tudok dühödni ilyenkor és attól félek egyszer csinálok valami hülyeséget és mondjuk pár embert hirtelen haragból kinyírok.

2021. aug. 31. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!