Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, szoktak beszólni vagy...

Cactus5378 kérdése:

Lányok, szoktak beszólni vagy megszólítani férfiak a városban titeket?

Figyelt kérdés
Mit mondanak, mostanában vagy régebbi tapasztalat?

aug. 31. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Árpi te vagy az?
aug. 31. 22:03
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
"Szia! Én vagyok az Elemér, ki minden lukba belefér!" 😁
aug. 31. 22:07
 3/10 A kérdező kommentje:
nem
aug. 31. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
aug. 31. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Sajnos elég sok férfi szólogat be undorító dolgokat. Meg fülyülnek/dudálnak az utcán..

De persze, ha egy normális fiatal (velem egykorú) fiú odajön azt máshogy fogadom, szívesen beszélgetek vele vagy adom meg neki az elérhetőségeimet.

aug. 31. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nekem sokan szoktak beszólogatni és füttyögni is. Egyáltalán nem örülök neki.
aug. 31. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyedül sajnos szinte mindig... Mikor a férjemmel vagyok, akkor mindenki tartja a pofáját. :DDD
szept. 1. 00:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legfurcsább 'becézést' nemrég éltem át egy 65-70 éves papitól, aki egy "menjél csak pinci-punci" kísérő mondattal engedett maga elé a villamosra felszálláskor. Néha fütyülnek, szerencsére le még nem dudáltak, össze is sz@rnám magam ott helyben az ijedtségtől. Építkezések mellett elhaladva ért eddig a legtöbb ilyen dolog, volt aki csak lekiabált a tetőről, hogy "Hova mész kislány?", de volt olyan is, aki megállított és el akart vinni fagyizni (50es, sörhasú, melós pali, én 19 éves egyetemista voltam). Egyszer egy korbeli srác jött oda hozzám, hogy szívesen látna bikiniben (szerintem fehérneműre gondolt a költő), majd elsétált. Soha nem járok villantós dolgokban, öltözködésben inkább a kényelmes darabokat kedvelem, smink sem szokott lenni rajtam, úgyhogy már tényleg nem tudom mivel lehetne kiküszöbölni ezeket a sokszor alpári megnyilvánulásokat.
szept. 1. 00:30
 9/10 anonim ***** válasza:
korombeli*
szept. 1. 00:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig. Elvileg szep vagyok, de nem oltozkodom kihívóan, csak nagy a mellem, ami sok ruhában latszik azert, es ha elmegyek egy építkezés vagy egy munkas cigó csapat mellett akkor azert vannak ott megjegyzések.. gáz hogy valaki azt gondolja hogy ami a fejeben jar azt csak igy a szabadjára lehet engedni. De azert volt parszor hogy velem egykorú, normalis fiú/lány jott oda valamit megdicserni rajtam, az viszont nagyon jol esett :D semmi hátsó szándék, csak dicséret.
szept. 1. 02:59

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!