Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem eszek, mert félek, hogy...

Nem eszek, mert félek, hogy kihányom?

Figyelt kérdés
Suliba vagyok épp, és még van 2 órám de az előző szünetben kihánytam a limonádét amit ittam, és még megy is a hasam. Van nálam 3 kenőmájasos uborkás szendvics és éhes vagyok megenném csak rettegek hogy megint hányni fogok...Mit kéne tennem?

2021. szept. 3. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Talán haza kéne menned és nem kéne betegen bemenni suliba.
2021. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Reggel még nem voltam rosszul, ha reggel is éreztem volna nyilván nem jövök be.
2021. szept. 3. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Attól még a nap folyamán kijöhetett rajtad a betegség. Egy egészséges embernek nem megy a hasa és nem hány. Vagy csak túl stresszelted a napodat?
2021. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen napközbe lettem rosszul de a tanár nem enged haza. Nem stresszeltem túl, nem vagyok ideges mert jó osztályba kerültem szerencsére.
2021. szept. 3. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Szólj az igazgatónak, hogy rosszul vagy, haza szeretnél menni. Olyan nincs, hogy egy diák beteg és nem mehet haza.


Jobbulást kívánok.

2021. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. szept. 3. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Jaja, ha a tancsi nem enged, szólj a dirinek. Ha az sem, akkor mégsem olyan jó az a suli.
2021. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
A tanár nem enged haza...vicc. Hívd fel a szüleidet vagy szólj az igazgatónak, hogy rosszul vagy!
2021. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Az egyes jól írja. Max szakaszosan, apránként egyél egy keveset.
2021. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen betegen amugy szaraz kekszet, ketszersultet, fott sos krumplit ehetnel csak, meg ha at is menne ujra.
2021. szept. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!