Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy fiatalon nem...

Megbántad, hogy fiatalon nem élted ki magad?

Figyelt kérdés

Ha igen, mikor jöttél rá?


Az is érdekel, hogy mit/miket bántál meg, amit kihagytál. Pl: buli, nyaralás a barátokkal, külföldi ösztöndíj, munka, szerelem stb.



2021. szept. 3. 23:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem bár meg semmit, az élet az ami. Ne agyalj éld, akár erre akár arra és az lesz és kész. Ez a félelem, hogy mi van ha nem ilyen vagy olyan az élet nem kell.
2021. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
Én megbántam, hogy a gimiben nem koncentráltam jobban a barátaimra és a közösségi életemre. Illetve azt is nagyon bánom, hogy olyan emberekkel voltam együtt akik nem tiszteltek és becsűltek meg.
2021. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
99%

Pont fordítva...én piáltam,nőztem,drogoztam amennyit csak lehet,és most ennek szívom a levét.


Hát legalább annyit elmondhatok hogy kiéltem magam,de lehettem volna sokkal értelmesebb is.

2021. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
52%
Az a szánalmas mikor egy nő erre 40+ évesen jön rá, azt elkezd tiniként viselkedni, bulizni, meg a 20 éves fiúkra rámászni.
2021. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%

Én fiatalon kiéltem magam.

Nem bántam meg kicsit se, ha újra kezdhetném ugyanígy csinálnám.

2021. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%

Mindig is otthon ülős, introvertált nő voltam. Nem, nem bánom, hogy egy kezemen megtudom számolni a kapcsolataim és a végig bulizott éjszakák számát.

Nyilván bánok egy-két kihagyott lehetőséget. Munka, nyelvtanulás, iskola stb. De ami volt, elmúlt. A mából próbálom meg mindig a legjobbat kihozni.

2021. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
8%
Meg hát. Sokkal többet s többször kellett volna nyalnom. :) S egy-egy lehetőséget meg kellett volna ragadni, nem pedig kizárni.
2021. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Értelmes dolgokkal foglalkoztam, nem ivással meg bulikkal.
2021. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
Az ember nem „ki”-éli magát, hanem él. Sose értettem, miért gondolják az emberek, hogy van az életnek külön egy „élet” nevű szakasza, amíg „élsz”, és utána már csak a csendes döglődés van...
2021. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!