Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz nyitott szemmel...

Miért gáz nyitott szemmel smárolni?

Figyelt kérdés

szept. 4. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
hello, én nem hinném,hogy gáz; viszont belemásztok egymás arcába, ezt lehet, hogy nézni ilyen közelről, ahogy belegúvadtok egymás szemébe, lehet, hogy rossz; meg gondolom, hogy pl aki azt mondja, hogy gáz, aszerint nem éled át annyira. Amúgy érdekes; énnekem eddig csak kisebb csókjaim voltak, én nem tartottak túl hosszú ideig, szájrapuszi, és még egy picit rendesen csókba is átment max; szal eddig én sose figyeltem, hogy be van -e csukva a szemem közben, vagy nem. Örültem, hogy a másik ottvan. Utána persze mikor elhúzódtunk, újra belenéztem azokba a gyönyörű szemeibe. (friss kapcsolat ♥)
szept. 4. 23:54
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
*Ja és első párkapcsolatom is:)
szept. 4. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
*lehet,hogy valakinek rossz, asszem,úgy akartam írni, de amúgy nemtom, lehet, hogy senkinek nem jó, de lehet, hogy mindenkinek jó, vannak, akiknek meg pl fura lehet, meg ilyesmi.
szept. 4. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják hogy akkor nem szereted a másikat...nekem volt egy csajom aki mindig nyitott szemmel csinálta (engem ez nagyon zavart) úgyhogy én is úgy csináltam neki,aztán feltűnt neki is hogy ez így nem okés :D

Ezt leszámítva utáltuk egymást csak a szex miatt voltunk együtt.

szept. 4. 23:58
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert fura, ha valaki nyitva tartja a szemét :D Mikor a pillanatnak arról kéne szólnia, hogy épp egymásba habarodtok, te közelről néznéd az arcán a miteszereket, vagy a csukott szemhéját, vagy a mögötte lévő történéseket :D

Úgyhogy csukd be a szemed :D

szept. 4. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott szemmel nehéz smárolni.

Ha magadhoz öleled a párod és az arcotokkal közelítetek egymás felé akkor a két test közelsége miatt ingerület továbbítódik a központi idegrendszer felé, amely felelős lesz a szemhéj reflex szerű becsukódásáért. Ez egy idegrendszerhez köthető önvédelmi folyamat amely teljesen természetes.

Ha nyitott szemmel akarsz smárolni, hát nem lehetetlen, de hülyén nézne ki.

szept. 5. 02:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak nem tudom elképzelni, hogy ne röhögjétek el magatokat, ha mindketten bandzsítani fogtok, mert fél centire a szemetek előtt lesz a másik arca.
szept. 5. 07:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert sokan ugy vannak vele,hogy gaz fejet vagnak kozbe es kellemetlen hogy a masik nezi
szept. 7. 20:22
nyalókás antigén nyálteszt

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!