Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz nyitott szemmel...

Miért gáz nyitott szemmel smárolni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
hello, én nem hinném,hogy gáz; viszont belemásztok egymás arcába, ezt lehet, hogy nézni ilyen közelről, ahogy belegúvadtok egymás szemébe, lehet, hogy rossz; meg gondolom, hogy pl aki azt mondja, hogy gáz, aszerint nem éled át annyira. Amúgy érdekes; énnekem eddig csak kisebb csókjaim voltak, én nem tartottak túl hosszú ideig, szájrapuszi, és még egy picit rendesen csókba is átment max; szal eddig én sose figyeltem, hogy be van -e csukva a szemem közben, vagy nem. Örültem, hogy a másik ottvan. Utána persze mikor elhúzódtunk, újra belenéztem azokba a gyönyörű szemeibe. (friss kapcsolat ♥)
2021. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
*Ja és első párkapcsolatom is:)
2021. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*lehet,hogy valakinek rossz, asszem,úgy akartam írni, de amúgy nemtom, lehet, hogy senkinek nem jó, de lehet, hogy mindenkinek jó, vannak, akiknek meg pl fura lehet, meg ilyesmi.
2021. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

azt mondják hogy akkor nem szereted a másikat...nekem volt egy csajom aki mindig nyitott szemmel csinálta (engem ez nagyon zavart) úgyhogy én is úgy csináltam neki,aztán feltűnt neki is hogy ez így nem okés :D


Ezt leszámítva utáltuk egymást csak a szex miatt voltunk együtt.

2021. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert fura, ha valaki nyitva tartja a szemét :D Mikor a pillanatnak arról kéne szólnia, hogy épp egymásba habarodtok, te közelről néznéd az arcán a miteszereket, vagy a csukott szemhéját, vagy a mögötte lévő történéseket :D

Úgyhogy csukd be a szemed :D

2021. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott szemmel nehéz smárolni.


Ha magadhoz öleled a párod és az arcotokkal közelítetek egymás felé akkor a két test közelsége miatt ingerület továbbítódik a központi idegrendszer felé, amely felelős lesz a szemhéj reflex szerű becsukódásáért. Ez egy idegrendszerhez köthető önvédelmi folyamat amely teljesen természetes.


Ha nyitott szemmel akarsz smárolni, hát nem lehetetlen, de hülyén nézne ki.

2021. szept. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak nem tudom elképzelni, hogy ne röhögjétek el magatokat, ha mindketten bandzsítani fogtok, mert fél centire a szemetek előtt lesz a másik arca.
2021. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert sokan ugy vannak vele,hogy gaz fejet vagnak kozbe es kellemetlen hogy a masik nezi
2021. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem lehet gáz!
2021. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!