Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyellek maszkot hordani,...

Szégyellek maszkot hordani, mert senkin nincs, pedig tömegközlekedésen fontosnak érezném. Milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
Van még így valaki, aki azért nem vesz fel maszkot mert kb. senkin nincs? És szerintetek nem lenne ideje újra kötelezővé tenni?
2021. szept. 7. 11:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem lenne ideje. Ha szeretnél, hordjad, de had legyen már egyéni döntés.
2021. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Persze hogy szégyelled, mert nem normális, hanem beteges, nem maszkkal születik az ember. Be vagy oltva ember, minek akarod hordani, ha meg nem akkor oltassál.
2021. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Nekem az a beteges, elviekben felnőtt emberek, önálló invidiuumok, ennyire adnak full vadidegenek véleményére.

Ki nem xarja le, ki mit gondol? És őszintén, az emberek 99%-a xarik is, meg aki esetleg megnézi, gondolhat arra, hogy asztmás vagy, vagy akármi, de tök mindegy.


Én nem hoznámm vissza a kötelező maszkviselést, csak egy kis rétegben.

Eüben dolgozom, én már utálom, de picsogás helyett felveszem és annyi.

Boltban viszont, ahol eszed ágában sincs senkihez közel menni, mert mindenki utál mindenkit, meg az utcára, totál fölös.

Viszont bankokban, stb, a civilekkel felvetetném arra az 5-10 percre, ahol egymástól 40 centire ültök egy asztalnál.

2021. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ne szégyelld, ha úgy érzed "jobban" magad, hord nyugodtan. Teljesen mindegy, ki mit gondol. Tömegközlekedésen én is felvenném amúgy. Legalább egy kis textil védjen meg a sok büdös ember prüszkölésétől.
2021. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%

Én elvagyok így, nem akarok újra maszkot mert alig tudok benne lélegezni és a szemüvegem is mindig párás lesz. Én beoltattam magam, aki meg nem az így járt.


De felőlem hordhatod a maszkot, hidd el, senkit se érdekel :D

2021. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%

5


Hogy járt aki nem oltatta be magát? :D

2021. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Novemberre jósolják az új hullámot az okoskák. Nem lesz elég akkor hordani májusig? Mert ugye nyáron nyaral a virus 😃

Én biztos nem hordanám most. Főleg, hogy délután 24 fok körül van,.hülye lennék eltakarni a fél fejemet 😃

2021. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Jaaaajjj. Miért kellene kötelezővé tenni? Ha fosol vedd fel.
2021. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem érdekel ki hordja.Viszont ha rajtam múlna, én akkor sem vennèm fel, ha mindenki más öszántából felvenné.Nyilván, amikor kényszerítenek rá mindenkit, hogy fegye fel, akkor felveszem én is, hogy ne büntessenek meg.Egyébként úgy gondolom, hogy nem szükséges megint kötelezővé tenni a maszkviselést.
2021. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%
Lehet lepontozni, de akkor sem hordtam mikor kötelező volt. Nevetséges már az egész műsor ami megy.
2021. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!