Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz sztoritok van...

Nagyon gáz sztoritok van magatokról, vagy másról?

Figyelt kérdés

Egyszer mentem haza egy sötét utcában, ugatott nagyon egy kutya, elkezdtem ugatni én is hangosan, mellettem jött egy ember akit nem vettem észre, nagyon gáz.


14 éves lehettem, jött egy vendég, elég félős voltam akkoriban ezért nem mertem kimenni WC-re, volt egy üveg amibe bele akartam pisilni, de tele volt majdnem, megittaam az egészet egyszerre, majd rámjött egy hatalmas hányinger. Futtottam a WCre, majd sikerült telibe hánynom a folyosót, és ez anyám meg a vendég szeme láttára.


Ha ezekre gondolok rosszul vagyok még mindig :DDD



2021. szept. 10. 21:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nyomkodtam a mobilomat és nekimentem egy oszlopnak én barom. Jól kirohogott két csaj, de én is szakadtam magamon. :d
2021. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Beszakadt alattam télen a jég általánosba,de busszal kellett haza mennem,nem volt ideje megszáradni,mindenki a buszon azt hitte behugyoztam :D


Hiába magyaráztam bármit nem hitték el :D de ez csak 1 a sok közül.

2021. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Buszon már az ajtónál állva vettem észre hogy egy lány figyel. Ránéztem, aranyosnak tűnt, elmosolyodtunk mindketten, és ebben a pillanatban a régi Ikarusz még befelé nyíló ajtaja úgy fejbevágott, hogy seggreültem ott a busz közepén.

Az egész busz röhögött, én meg úgy spuriztam lefelé hogy vissza se mertem nézni a lányra se. Pedig még kettővel arrébb lett volna a megállóm...

2021. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Esti kressz tanfolyamról futottam az utolsó buszhoz. Telefon a kezembe, hogy nézzem az időt. Láttam a sarkon befordulni a buszt, így még gyorsabban szaladtam, elejtettem a telefont, vissza fordultam de a lendulettől térdre estem. Gyors felpattantam és futottam tovább. Ezt a busz kb összes utasa látta. Mikor felszálltam a sofőr közölte elég lett volna ha intek, meg várt volna. Mikor leültem vettem észre hogy vérzek is mert az esésnél lehorzsoltam mind a két kezem.
2021. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
3%
Viktorta folyamatosan nyomatja ezeket, hallgasd inkább őket.
2021. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Panelban lakunk. Lent a főbejáratnál vannak a tárolók, ugye ott ben sötét van, a lepcsőházban ég a villany. Ott az ajtóban szoktam mindig megnézniagam, a rucit, ha megyek valahova. Egyszer csak jön mögöttem a szomszéd, nem is láttam a tükörképét, csak köhécselt, hogy ott van 😀😀😀
2021. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
#1 én térképet bogarásztam telefon helyett, de jól nevelten elnézést is kértem az oszloptól. :)
2021. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

Én oszlopnak akkor mentem, amikor tőlem jobbra nézegettem a karácsony előtt, szépen kivilágított utcát. Úgy fájt utána a homlokom egy ideig, hogy kicsordult a könnyem.


Amúgy autista vagyok (Aspergeres), olyan kb. 15-16 éves koromig elképesztő módon a saját világomban éltem és fogalmam sem volt alapvető dolgokról sem, így rettentő sok ciki sztori van magamról. Sajnos durvább jellegű is, például mások előtt maszturbálás (úgy, hogy FOGALMAM SEM VOLT arról, hogy az szexuális dolog és rossz és szégyenkednem kellene és ez csak a szobámra és rám tartozik)....

2021. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Rántott sajt odaragadt a serpenyőbe sűtés közben, egy fakanállal próbáltam felpiszkálni. A vége az lett, hogy 2-3 deciliter forró olaj a combomra folyt és megégetett. Az első percekben nem éreztem fájdalmat, de utána nagyon égetett. Hideg téli este volt, kinyitottam az erkélyajtót. Francia erkélyünk volt, tehát kimenni nem lehetett. Örültem, hogy a hideg levegő rámegy a lábamra, ez valamennyire enyhítette a fájdalmamat. A fájdalom miatt nyögdécseltem és enyhe kényszermozgásom is volt. Már 1-2 perce tarthatott ez a folyamat amikor észrevettem, hogy a szomszédunk az ablakon kihajolva dohányzik. Gondolom azt hitte keményen dugnak hátulról. Egyébként férfi vagyok. Úgy éreztem ezt kimagyarázni sem érdemes, hogy csak a sajt égett oda.. Szerintem csak rontottam volna a helyzeten.
2021. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Vonat indulásig alig volt már pár percünk és ezért futottunk az akkor 6 éves unokámmal. A lépcsőkön mindenkit félrelöktem, hogy elérjük a vonatot. Már fütyült a kalauz és közben észre is vett minket. Szerencsére megvárt minket és gyorsan fel is segített a vonatra minket, de közben olyan furcsán nézett. Én alig kaptam levegőt és ahogy állok a peronon látom, hogy blúzom végig kigombolódott. Kint volt a melltartóm, a hasam, mint aki vetkőzni készül. Jót mosolygott a kalauz, utána már én is.)
2021. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!